Karlovy Vary vyřadily Kladno a míří na Ústí nad Labem. Foto: Flickr Florbal Ústí
9. 3. 2022 1. liga (7) KOMENTÁŘŮ

Karlovy Vary vystavily stopku Kladnu a vyzvou Ústí, ve druhém semifinále derby Znojma s Bulldogs

 Druhá nejvyšší mužská soutěž má jasno o složení semifinále. Dnešní pátý zápas mezi Karlovými Vary a Kladnem skončil vítězstvím domácích Hurikánů, Kanonýři z Kladna tak odehráli poslední utkání v sezoně. S ohledem na to, že v 1. lize mužů se semifinále neprovádí výběrem soupeřů, jsou známy také semifinálové dvojice.

Čtvrtfinálové série se v 1. lize mužů hrají na tři vítězná utkání a Ústí proti Startu98 ani Bulldogs proti Chomutovu opravovat nemuseli, Znojmo pak využilo jednu opravu poté, co zaváhalo ve třetím utkání série.

To série mezi Vary a Kladnem nabídla od začátku pořádnou řež. První zápas rozhodl v prodloužení kladenský Papušek, druhý vyhrály Karlovy Vary po nájezdech. Třetí utkání získalo Kladno na svou stranu poměrem 8:5, což byl také jediný duel, který poznal vítěze po šedesáti minutách. Ve čtvrtém duelu totiž Kladno opět zvládlo nájezdy postupový nájezdový hattrick dokonalo ve středu.

Na rozdíl od čtvrtfinále se semifinálové dvojice staví podle umístění v základní části. První Ústí tak vyzve čtvrté Karlovy Vary, druhou sérií bude moravské derby mezi druhými Bulldogs Brno a třetím Znojmem.


Autor: Michal DannhoferKOMENTÁŘE

 • TJTM napsal:

  Již brzy pokračování série Kladno a jejich ambice na postup do Superligy

 • Samuuel napsal:

  Vary docela prekvapeni. Od ty doby, co se na lavicku vratil Mandler, tak jsou zase nejvetsi favorit na postup.

 • Petr napsal:

  Postup do superligy Ústí. Bulldoci prohrají baráž s Pardubicemi, nebo SKV.

 • Tonda napsal:

  Tým žoldáků to nakonec urval. Je paráda mít i v 1.lize tým, který si dokáže koupit tolik odpadlíků, aby mohl něco uhrát.

  • KV napsal:

   Tak to ale v KV kraji je, tam není potenciál každý rok vychovávat 15 lidí pro A-tým. Navíc sport, který hraje řada vysokoškoláků se v kraji kde není vysoká škola bude hrát blbě. Ale je to tak i ve volejbale a hokeji, že se prostě ty týmy ve Varech poohlizeji jinde. Na celej kraj jsou dva kluby v celostátních soutěžích. To se pak talenty hledají těžko. A zrovna Kladno tam těch nakoupených taky nemá zrovna málo

 • Florbal napsal:

  Kladno mi přišlo v sérii lepší. S Ústím to ale bude vyrovnané. Ve druhé serii Bulldoci budou lepší. Bulldogs misto Hattricku a Usti/Vary místo SKV bych rád viděl příští rok

  • Ferda napsal:

   Sportovní kroužek překvapil a celkem s přehledem přehrál trápící se Pardubice. Ústí může narazit pouze v případě defenzivně hrajícího soupeře, florbalově pravděpodobně přehrají všechny soupeře 1.ligy.

Napsat komentář

*