19. 3. 2011 Superliga (3) KOMENTÁŘŮ

Další semifinalista má trvalé bydliště na pražském Jižním Městě

Chodovský klub dokázal dokráčet mezi nejlepší čtyři celky extraligy v nejkratším možném termínu. Na palubovce Mladé Boleslavi zvítězili svěřenci Lukáše Procházky 7:3 a sérii tak vyhráli bez ztráty kytičky.

Třetí duel vyrovnané série mezi čtvrtým a pátým celkem po základní části odstartoval dost raketově. Už ve druhé minutě se prosadil chodovský Pražák a do konce první části svítilo na světelné tabuli skóre 2:1 ve prospěch chodovského celku.

Druhá perioda patřila Boleslavi, ale ta třetí jen Cepkově družině. Zejména závěrečné minuty duelu jakoby si Chodov pronajal pro sebe. Mladoboleslavským fanouškům servíroval nepříjemnou demoliční podívanou.

Za vítězstvím celku z pražského Jižního Města stojí zejména střelecká potence Pražáka, Jendrišáka a Hanice. Ti se totiž podíleli na postupu do semifinále shodně dvěma brankami.

Chodov ukončil sérii s Mladou Boleslaví ve třech duelech. Nenaplnil tak odhady odborníků, že právě tato série půjde do rozhodujícího pátého duelu.

Statistika:

BILLY BOY Mladá Boleslav – TJ JM Chodov 3:7 (1:2, 2:0, 0:5)
Branky: 11. Ivo Veselý, 24. Pavel Bouška, 28. Petr Veselý – 2. Petr Pražák, 12. Matěj Jendrišák, 48. Michal Hanic, 54. Petr Pražák, 56. Martin Zozulák, 57. Michal Hanic, 60. Matěj Jendrišák. Rozhodčí: Jiří Dolanský -Vojtěch Sýkora. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:2. V oslabení: 0:1. Diváků: 652.