Alexander Rudd absolvoval premiéru za Sarnen a ihned exceloval. Foto: Bild - Sportfotografie Markus Aeschimann | www.markus-aeschimann.ch Alexander Rudd absolvoval premiéru za Sarnen a ihned exceloval. Foto: Bild - Sportfotografie Markus Aeschimann | www.markus-aeschimann.ch
8. 4. 2022 Švédsko (1) KOMENTÁŘŮ

Rudd za Langerem? Potvrdil jednání s Kalmarsundem a setřel Gävle: Poslední tým, za který budu hrát

 Florbalový prokletý básník Alexander Rudd by se mohl stát spoluhráčem Filipa Langera v Kalmarsundu poté, co se do domovského Švédska vrátil po předčasně ukončeném angažmá ve Švýcarsku. Pode svých slov má několik nabídek, rozhodně ale neposílí Gävle ani Storvretu.

Alexander Rudd před sezonou opustil Švédsko a zamířil do švýcarského týmu Ad Astra Sarmen, kde ovšem rovněž skončil předčasně. „Byla to přátelská organizace, všichni byli milí a moc jsem si to užil. Ale bylo to něco jiného, než na co jsem zvyklý a chtěl jsem domů do Švédska. Navíc jsem měl těžší průběh nákazy koronavirem, pár dní jsem byl i v nemocnici, řekl Rudd novinám UNT.

Jeho florbalová budoucnost je nejasná. „Kontakt s Kalmarsundem mohu potvrdit, dostal jsem několik nabídek, ještě nic není jasné,“ řekl slavný útočník.

Jisté ale je, že se nevrátí do Storvrety. „Návrat do Uppsaly není relevantní,“ uvedl s poukazem na to, že právě v Uppsale Storvreta hraje domácí zápasy.

Určitě neposílí ani Gävle, které se právě v těchto dnech snaží o postup do Superligy. „Je to ten poslední tým, za který budu hrát,“ odpověděl pro sebe typicky velmi ostře.


Autor: Michal DannhoferKOMENTÁŘE

Napsat komentář

*