Lenka Remešová opouští Židenice a míří do Täby. Foto: Flickr Swiss unihockey
12. 4. 2022 Ženský florbal - Zahraničí (1) KOMENTÁŘŮ

Reprezentační brankářka Remešová pokračuje v Täby. Přijde osobnostní růst, plánuje

 Brankářka české ženské reprezentace a účastnice posledního světového šampionátu žen Lenka Remešová bude pokračovat ve švédské Superlize v brankovišti Täby. Se svým aktuálním klubem se domluvila na prodloužení smlouvy, která ji po letošním ročníku vypršela. Pro Florbal.cz uvedla, že plánuje osobnostní růst.

Lenka Remešová zamířila do Täby jako last minute přestup minulý rok v září, den před prvním zápasem Židenic, kde tehdy působila. V novém působišti si vybojovala pozici neohrožené jedničky a své konkurentky mezi tři tyče prakticky nepouštěla.

Täby skončilo na desátém místě, vzhledem k tomu, že švédské nejvyšší soutěže neznají předkolo play off ani play down, sezona tak Remešové po odehrání základní části skončila.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený FAP Agency (@fapagency)

A v pondělí vyšlo, že cesty Täby a čtyřiadvacetileté brankářky se nerozdělí. „Prodloužit smlouvu s Täby jsem se rozhodla především proto, že švédská liga je nejkvalitnější na světě. Zároveň jsem si v týmu vybudovala pozici, na kterou bych společně s týmem ráda navázala. Věřím, že i díky lidem, které jsem v Täby potkala, mi prodloužení smlouvy umožňuje osobnostní růst,“ komentovala své rozhodnutí pro Florbal.cz.


Autor: Michal DannhoferKOMENTÁŘE

  • MartinS napsal:

    Pro Lenku asi fajn věc. Druhá je, že Täby po letošní tragické sezoně nahoru těžko půjde a po konci Varli a Carlsson je spíše top favorit na sestup pro příští rok a nic moc jim už nepomůže.

Napsat komentář

*