Foto: FBC ČPP Ostrava, Český florbal Denisa Kotzurová se vrací do Ostravy Foto: FBC ČPP Ostrava, Český florbal
12. 4. 2022 Ženský florbal - Zahraničí (14) KOMENTÁŘŮ

AKTUALIZOVÁNO: Kotzurová se po roce v Malmö vrací do FBC Ostrava

 Spojení Malmö s Denisou Kotzurovou  již neplatí. Kotzurová se pak po ročním angažmá vrací do České republiky, znovu do ostravského FBC, které její příchod potvrdilo několik hodin po zveřejnění informací z Malmö. 

Po ročním angažmá končí v Malmö  Denisa Kotzurová. Česká reprezentantka se po jedné sezoně vrací zpět do České republiky, ve švédské Superlize zapsala 8 bodů za 4 góly a stejný počet asistencí. Její návrat pak později v úterý odpoledne potvrdilo FBC Ostrava.

Zajímavý je také druhý odchod z Malmö, Sofia Enerstad se totiž rozhodla ukončit florbalovou kariéru a naplno se věnovat práci v hasičském sboru.


Autor: Michal DannhoferKOMENTÁŘE

 • Tom napsal:

  Kdybyste se radši víc věnovali mužským přestupům. Krebner, Kisugute, Sladek, Stransky, Curney…místo toho tady samé holky co hrají kulové (minimálně teda tyhle dvě, obě dost slabá sezóna).

 • Jiřík napsal:

  A to se jako už může přestupovat, když jsou přestupy povoleny až od 1.7.? Nebo to je jako jako a papírově až od 1.7. Není na to nějaký předpis z dílny ing. Z. M.? 🙂

 • Agnes napsal:

  Holky z FBC ještě ani nedoslavily a už některá z nich co si vybojovaly titul míří rybařit, kvůli té, co je opustila a pak si v cizině neškrtla. Super.

  • napsal:

   Když jsi jedna rodina, nemáš problém vzít svého člena po návratu z cest zpátky domů. Navíc Ostrava potřebuje pár posil, i kdyby jen kvůli počtu, vždyť půlka týmu byly juniorky a čeká je Champions Cup. Oni si poradí.

 • henry napsal:

  Bravo všichni pod gejtomem, ale ta Kotzurka tu bude zase hvězda.

Napsat komentář

*