Josef Rýpar zůstane v Linköpingu. Foto: Ted Malm Josef Rýpar zůstane v Linköpingu. Foto: Ted Malm
15. 4. 2022 Švédsko (6) KOMENTÁŘŮ

Rýpar prodloužil smlouvu s Linköpingem o dva roky. Chtěl jsem zůstat ve Švédsku, říká

 Univerzál Josef Rýpar zůstane další dvě sezony součástí Linköpingu. Ten v pátek oznámil podpis nového dvouletého kontraktu s českým reprezentantem. Rýpar v rozhovoru na klubovém webu přiznal, že měl nabídky na návrat do České republiky a také ze Švýcarska, ale nakonec chtěl zůstat ve Švédsku.

Josef Rýpar odehrál v Linköpingu dva ročníky, další dva by podle nově podepsané smlouvy měl přidat. „Měl jsem nějaké nabídky z České republiky a ze Švýcarska, takže jsem musel popřemýšlet o tom, co je nejlepší pro mě a mou přítelkyni, ale nakonec jsme došli k rozhodnutí, že chceme zůstat ve Švédsku a jsem šťastný, že budu pokračovat v Linköpingu,“ uvedl Rýpar na webových stránkách klubu.

Linköpingu skončila sezona po čtvrtém místě v základní části ve čtvrtfinále, kde nestačil poměrem 1:4 na zápasy na Storvretu.

 


Autor: Michal DannhoferKOMENTÁŘE

 • Petr napsal:

  Držíme palce Pepo,si frajer. Většina hráčů by to vzdala po ne tak úspěšných sezónách, ty bojuješ dál.

 • flrbl napsal:

  V čem neúspěšná? Skončil s týmem 4. po základní části, hraje v základní sestavě v nejlepší lize světa, trenér ho staví tak asi má co týmu dát a to je nejdůležitější

  • ADALBERT napsal:

   Kdo jen trochu sleduje Pepu, tak v minulosti opakovaně narazil na rozhovory s ním samým kde opakovaně zmiňuje, že se svými výkony není úplně spokojený. Takže by bylo z jeho strany legitimní, že by to odpískal a vrátil se někam, kde byl v minulosti spokojený. Jestli ho staví v nejlepší lize světa je, pokud on sám není spokojený vedlejší.

 • Ciza napsal:

  Škoda, že článek nezmiňuje i laso od aktuálního mistra Skotska – Edinburgh Unicorns 🤦🤣

 • Bootham napsal:

  Pepa ve Švédsku zrovna nezářil. Docela by mě zajímala jeho statistika plus mínus, protože co jsem sem tam koukal na sestřihy, tak býval u strašného kvanta obdržených gólů. Čekal jsem že by mohl zamířit do Švýcarska kde by mu ten styl mohl sednout lépe anebo Bolka. Nutno říct že jeho výkony šly nahoru a doufám že se mu podaří prosadit ještě více, jak bodově tak herní kvalitou.

Napsat komentář

*