Bulldogs Brno prožívá úspěšné baráže: oběma elitním týmům chybí k úspěchu jedna výhra. Foto: Sokoli Pardubice Bulldogs Brno prožívá úspěšné baráže: oběma elitním týmům chybí k úspěchu jedna výhra. Foto: Sokoli Pardubice
16. 4. 2022 Superliga (4) KOMENTÁŘŮ

Baráže v rytmu Bulldogs. Muži jsou jednu výhru od návratu do Superligy, ženám stačí jedna k udržení

 Barážové duely mají zatím ve všech čtyřech případech jeden vítězný oddíl: Bulldogs Brno. Daří se jak mužům, kteří z pozice poraženého finalisty 1. ligy hrají o superligovou místenku proti Pardubicím a vedou 2:0, tak také ženám, které naopak po úspěchu ve 2. kole play down hájí extraligovou příslušnost proti BLACK ANGELS.

V prvním zápase baráže sice Pardubice dvakrát vedly, ale z vedení 3:1 bylo po šesti inkasovaných brankách rázem čtyřbrankové manko. To se svěřencům Milana Koubka nepovedlo smazat, a tak Bulldogs zvítězili v prvním zápase 8:4.

V sobotním druhém utkání pak Pardubice nikdy nevedly, byť jejich útočník Přemek Pakosta byl se třemi body nejproduktivnějším hráčem zápasu. Na druhé straně se mimo jiné trefil dvakrát Valachovič a byl tak klíčem k výhře svého týmu v poměru 4:3.

V opačné pozici jsou ženy Bulldogs, které naopak příslušnost k Extralize žen hájí proti BLACK ANGELS. A daří se jim, v prvním zápase sice inkasovaly jako první, ale následně si sérií šesti zásahů došly k prvnímu bodu.

Sobotní druhý zápas ve Kbelích nabídl hned 13 branek, Buldočky své soupeřky ani jednou nepustily do vedení a potvrdily, že trenérská změna jim dodala potřebný impuls. Oba týmy Bulldogs mohou slavit úspěch v baráži již v neděli. Utkání žen proti BLACK ANGELS začíná v 15.00, muži pak nastoupí na domácí palubovce o tři hodiny později.


Autor: Michal DannhoferKOMENTÁŘE

 • Bulldogs napsal:

  Za mě teda překvapení, Pardubice jsem měl z toho play down za tým nejsilnější a oni nejdřív vylitnou s SKV a teď jsou jeden zápas od 1.ligy

 • se napsal:

  Pardubice – neco tak aktualne herne hrozneho jako vcera vecer jsem na teto urovni snad od dob Litvajzu nevidel. Hodte hokejky do zachodu!

  • Omaha Beach napsal:

   Tak to jsme asi každej viděli jinej zápas. Buldoci herně horší, ale účelní, jsem zvědav na dnešek.

 • Český florbal napsal:

  Valachovič byl v druhém zápase neskutečný za 0:04 stanovil druhý nejrychlejší gól v české superlize první nejrychlejší gól je také připsán týmu Bulldogs Brno

Napsat komentář

*