Michaela Marešová už nebude působit v Tatranu Střešovice Foto: Tatran Střešovice Michaela Marešová už nebude působit v Tatranu Střešovice Foto: Tatran Střešovice
28. 4. 2022 Extraliga žen (4) KOMENTÁŘŮ

Michaela Marešová v Tatranu končí, extraligový tým povede dvojice Michálek – Hudík

 Spojení Michaely Marešové a Tatranu Střešovice po třech letech neplatí. Marešové podle oficiální tiskové zprávy Střešovic vypršela tříletá smlouva, která nebyla prodloužena. Novým šeftrenérem ženské složky se tak stane Marek Michálek, který povede společně s Pavlem Hudíkem také extraligový ženský tým. 

Po vyřazení v semifinále s Chodovem si Michaela Marešová povzdechla, že tým by snad dostal do superfinále jiný trenér, nyní je jasné, že se o to minimálně pokusí dosavadní Marešové asistent Marek Michálek, společně s Pavlem Hudíkem.

Ten Michaelu Marešovou nahradí v obou pozicích, tedy nově je také šéftrenérem ženské složky Tatranu. „Tříletá šéftrenérská smlouva Míše vypršela a klub se s ohledem na další dlouhodobý rozvoj ženské složky jako celku rozhodl dát příležitost na pozici šéftrenéra ženské složky dlouholetému asistentovi A týmu Marku Michálkovi. U ženského A týmu vsadí klub na novou trenérskou dvojici – Marek Michálek, Pavel Hudík,“ uvádí se na webu Tatranu.

Marešová si tak po titulu s Chodovem připsala s Tatranem dvě účasti v semifinále.


Autor: Michal DannhoferKOMENTÁŘE

Napsat komentář

*