Adéla Feiková mění Vítkovice za FBC Ostrava. Foto: Florbal Vítkovice Adéla Feiková mění Vítkovice za FBC Ostrava. Foto: Florbal Vítkovice
6. 5. 2022 Extraliga žen (5) KOMENTÁŘŮ

Další přesun v rámci Ostravy. Juniorská reprezentantka Adéla Feiková mění Vítkovice za FBC

 V průběhu jednoho týdne přišel druhý přesun v rámci ostravských elitních týmů, nyní v Extralize žen. Po Marku Bräuerovi se rozhodla využít nabídku FBC Ostrava také juniorská reprezentantka Adéla Feiková, která se v organizaci FBC potká s mladší sestrou Anetou.

Sedmnáctiletá Adéla Feiková mění dres po své úvodní sezoně v Extralize žen. Za Vítkovice odehrála v nejvyšší soutěži celkem 24 zápasů, ve kterých si připsala patnáct bodů za devět branek a šest asistencí.

„Když jsem dostala nabídku od Ostravy, tak jsem se toho rozhodla využít, protože už delší dobu jsem chtěla zkusit něco nového a posunout se dál. Je to pro mě velká výzva prosadit se v týmu a pomoct holkám k obhajobě titulu,“ uvedla sama hráčka na Facebooku FBC Ostrava.

Trenér Jakub Robenek vidí v Adéle Feikové předpoklady pro moderní florbal. „Jsme moc rádi, že se k nám Aďa připojí. Má velmi dobrý potenciál pro moderní florbal, který bychom chtěli společně maximálně rozvíjet. Když se poštěstí, může se dokonce v juniorském týmu na hřišti potkat se sestrou Anet,“ řekl hlavní trenér žen FBC Ostrava.


Autor: Michal DannhoferKOMENTÁŘE

 • Jindra napsal:

  A to už jsou povoleny přestupy nebo to je jenom na oko, i když jsem viděl, že to sdílí na svých stránkách i Český florbal. Ofiko to jako bude od 1.7.2022? To mě přijde jakýsi divný… Toto..

 • VÍTkradeno napsal:

  Pane Krásný, nějak vám utíkají.. holky, kluci. Bijete se do prsou, jaký jste úspěšný klub, ale nejste schopni nastavit podmínky abyste hráče a hráčky přivedli, natož udrželi?

  Na druhou stranu zvláštní – holka v 17 a po první sezóně v extralize chce zkusit něco nového?

  • Kaja napsal:

   To mají být nafukovací?

  • Tomáš Krásný napsal:

   Dobrý den, počkejte si. Taky oznámíme příchody, ale až to bude oficiálně dojednané se všemi zúčastněnými. Vždycky navíc musí někdo odejít, aby mohl někdo přijít. Nebojte se o nás. My objektivně jsme úspěšný klub, to není můj subjektivní dojem, takže nám dejte čas a další posily představíme.

 • rozhodčí napsal:

  Každoročně čítám více odchodů než příchodů a myslím že na lavičku se ještě pár lidí vejde ve 13 lidech se taky moc dlouho fungovat nedá 😉

Napsat komentář

*