Ondřej Kašpárek je novým trenérem Karlových Varů. Foto: Florbal Vary Ondřej Kašpárek je novým trenérem Karlových Varů. Foto: Florbal Vary
1. 6. 2022 Superliga (5) KOMENTÁŘŮ

Nováčka z Varů povede Kašpárek. Je zárukou dlouhého trvání Superligy ve Varech, říká předseda

 To, o čem se dlouho spekulovalo, se stalo skutečností. Superligového nováčka z Karlových Varů povede jako hlavní trenér Ondřej Kašpárek, který před pár týdny opustil Spartu. Podle Kašpárka je to pro něj nová výzva, podle předsedy klubu se pak jedná o záruku, že Superliga bude mít ve Varech dlouhého trvání.

Extraligového nováčka z Karlových Varů povede v jeho premiérové sezoně zkušený trenér Ondřej Kašpárek. „Po 25 letech existence našeho oddílu se nám povedlo postoupit do superligy a naším úkolem číslo jedna bylo, aby náš A-tým vedl kvalitní a zkušený trenér, který má za sebou viditelné výsledky. V tomhle ohledu byl Ondra Kašpárek jasná volba a jsme rádi, že nabídku od nás přijal. Vnímáme jeho osobu na naší lavičce jako záruku toho, že Superliga bude mít ve Varech dlouhodobé trvání, zároveň jsme také přesvědčeni o tom, že kvality našeho nového trenéra budou mít pozitivní dopad na celý karlovarský florbal!,“ uvedl v tiskovém prohlášení předseda oddílu František Truhlář.

Pro samotného Ondřeje Kašpárka dává spojení s Karlovými Vary smysl. „Od úvodní schůzky jsem cítil, že s organizací, jakou jsou Karlovy Vary, mi dává smysl se spojit a jsem za to opravdu rád. Těším se na poznávání nových lidí a karlovarskou partu. Jednoznačným cílem bude setrvání v superlize. Je to pro mě po pěti letech nová výzva a já mám výzvy moc rád!,“ uvedl Kašpárek.


Autor: Michal DannhoferKOMENTÁŘE

 • Pavel napsal:

  Pane Dannhofere, nějak jste se rozepsal o mužských týmech, pojďte se vrátit k ženám a zase někoho zdrbnout. Kdo kam jde z Židenic, rozklad Bohemaček nebo co se chystá v příchozím Liberci?
  Jako fanoušek ženského florbalu jsem napjat.

 • Petr napsal:

  Nějaké posily do Varů?

 • Tréňa napsal:

  Proč ne, volných trenérů, kteří mají za sebou viditelné úspěch moc není. A když si nováček ligy přivede trenéra, který Spartu dostal 4x za 4 roky do semifinále, tak je to dobrý základ

 • Radek T napsal:

  Kašpárek je velmi dobrý motivátor a má určitě i další kvality. Když k sobě dostane asistenta, který rozumí florbalu, tak to bude velmi silná trenérská dvojce.
  Otázka co po něm ve Varech budou chtít.

Napsat komentář

*