Martin Czeczinkar bude pokračovat v organizaci Bulldogs Brno. Foto: Bulldogs Brno
9. 6. 2022 Extraliga žen (1) KOMENTÁŘŮ

Czeczinkar pokračuje u žen Bulldogs, přibyly mu kompetence. Chce úspěšnou a stabilní ženskou složku

 Působení zkušeného trenéra Martina Czeczinkara v organizaci Bulldogs Brno bude pokračovat. Trenér, který zachránil Buldočky v Extralize žen bude pokračovat nejen na jejich lavičce, ale také jako garant rozvoje mládežnického centra ženské složky a jako koordinátor dovednostních tréninků.

Trenérský štáb pod vedením Martina Czeczinkara nahradil předchozího trenéra Petra Dadeje a okamžitě se ukázalo, že se jednalo o trefu do černého, byť ani Dadejovi nelze upřít, že pod ním tým zaznamenal určitý herní posun.

Po trenérské změně ale Buldočky získaly novou tvář, kterou korunovaly nejprve vyrovnanou sérií 1.kola play down s Jičínem, následně se dokázaly zachránit poté, co ve 2. kole play down porazily Židenice a zvládly baráž proti BLACK ANGELS.

Martin Czeczinkar se tak dočkal posílení pravomocí. S Bulldogs podepsal nový tříletý kontrakt a bude nejen hlavním trenérem žen, ale také garantem rozvoje mládežnického centra ženské složky a koordinátorem klubových dovednostních tréninků pod názvem Bulldogs Skills.

Na novou misi se těší. „Chtěl bych poděkovat vedení klubu za důvěru a příležitost. Po své dosavadní čtyřměsíční „rozcvičce“ se nyní těším, že budeme v následujících letech spolu s celým trenérským týmem postupnými kroky budovat úspěšnou a stabilní ženskou sekcí. Je tu skvělý kolektiv a věřím, že naše holky v čele s A-týmem mají před sebou skvělou sportovní budoucnost,“ uvedl trenér v tiskové zprávě oddílu.

Od vedení Bulldogs dostal jasně definovaný cíl. „Doufám, že Martin výrazně přispěje ke zkvalitnění komplexního rozvoje ženské složky. Jeho úkolem bude mimo jiné také zajištění dlouhodobé konkurenceschopnosti všech elitních dívčích a ženských družstev,“ uvedl v tiskové zprávě prezident Bulldogs Brno Miroslav Mikšl.

 


Autor: Michal DannhoferKOMENTÁŘE

  • Zdenka napsal:

    V Čechách a Praze už mu pšenka nepokvete a za pouhý rok už dokázal pomoct v rozdrbání Brna 😀 Tenhle člověk má fakt talent 😀

Napsat komentář

*