13. 9. 2022 Superliga (5) KOMENTÁŘŮ

Školáci se bavili. Boleslav porazila srdnatě bojující Black Angels 6:4

Již tradičním dopoledním School Matchem pokračoval program nejvyšší mužské soutěže. Tentokráte se proti sobě postavily celky Mladé Boleslavi a Black Angels. Byť Boleslav rychle vedla 4:1, tak nakonec byl v plné hale k vidění zajímavý souboj, který skončil výhrou domácích 6:4.

První třetina byla velmi ofenzivní, padlo v ní hned osm branek a statistici napočítali celkem 33 střel. Do vedení šla Boleslav díky Zakonovovi, za půl minuty ale srovnal Boček. V deváté minutě skóroval Tomašík, o minutu později navýšil vedení Gruber.

Andělé dokázali srovnat dalšími dvěma brankami během půl minuty, ve 14. minutě to tak bylo 3:3. V šestnácté minutě dokázal poslat Boleslav do vedení Natov, za již „tradiční“ půlminutový úsek srovnal Renčín.

Ze strany pražského týmu to ale bylo gólově vše. Ve 25. minutě se tak prosadil Tokoš, který vstřelil vítěznou branku a v poslední minutě druhé třetiny uzavřel skóre opět Natov. Ve třetí třetině již branka nepadla, ačkoliv Black Angels měli k dispozici dvě přesilové hry, Boleslav pak jednu.

Výsledek dohrávky 1. kola Livesport Superligy:

Florbal Mladá Bolesalv – Black Angels 6:4 (4:4, 2:0, 0:0)
Branky: 5. Zakonov (Sládek), 9. Tomašík (Zakonov), 10. Gruber (Zoufalý), 17. Natov (Bína), 25. Tokoš (Gruber), 40. Natov (Hemerka) – 5. J. Boček (Doležal), 13. Renčín (R. Hanák), 14. Fryš (Čáslava), 18. Renčín (Ludvík).