Florbalisté Bohemians jsou v Superlize druzí. Foto: Flickr FbŠ Bohemians
21. 12. 2022 Superliga (1) KOMENTÁŘŮ

Klokani poráží Liberec 8:3 a jsou na druhém místě Superligy! Utkání vidělo přes 1000 diváků

Zelenobílá vlna jede! Florbalisté Bohemians porazili v rámci dopoledního School Matche Liberec 8:3 a vyhoupli se na druhé místo Livesport Superligy. Třemi body se blýskli Jaroslav Petrák s Filipem Formanem.

Bohemians se v posledních dnech a potvrdili to také proti Liberci. Hned v úvodní minutě se sice prosadil Stránský, ale o pět minut později srovnal Šebek a Bohemians předvedli sérii dalších čtyř branek, díky které se dostali do rozhodujícího náskoku.

Celkově Bohemians zvítězili ve velmi emotivním zápase, ve kterém rozhodčí udělili hned tři osobní tresty, 8:3.

Po porážce se Spartou tak přišla od Bohemians série čtyř vítězství, která svěřence trenéra Michala Jedličky posunula na druhé místo superligového pelotonu, o bod před Mladou Boleslav.

Výsledek dohrávky 2. kola Livesport Superligy:

FbŠ Bohemians – FBC Liberec 8:3 (3:1, 3:1, 2:1)
Branky: 6. P. Šebek (Virga), 14. Řehoř (J. Petrák), 15. J. Petrák (Virga), 22. Buršík (Forman), 24. K. Petrák (Forman), 27. Buršík (Kawulok), 43. K. Petrák (Forman), 54. J. Petrák (Kisugite) – 1. Stránský, 24. Světlík (Stránský), 45. Václavík (Kárník).