Olomouc a Bohemians čekají zajímavé zápasy Foto: Michal Struž Olomouc a Bohemians čekají vzájemný zápas Foto: Michal Struž
21. 1. 2023 Extraliga žen (1) KOMENTÁŘŮ

PREVIEW: Šlágry v neděli. Start98 jde proti Tatranu, Bohemians na Olomouc

 Kompletní 18. kolo má na programu Extraliga žen. Ta nabídne to papírově nejlepší z víkendového programu v neděli, kdy se proti sobě postaví celky Startu98 a Tatranu a Bohemians vyzvou Olomouc. Turnov pak uvidí výjezdní duel soutěže mezi Libercem a Chodovem

Program 18. kola Extraligy žen

MITEL Florbalová akademie MB – 1. SC TEMPISH Vítkovice
Sobota, 13:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Vítkovice míří do města automobilů v roli jasného favorita, podruhé v krátké době je čeká souboj prvního a posledního týmu tabulky. V utkání by měly splnit roli favorita a zapsat další tři body do tabulky. Od Mladé Boleslavi lze čekat maximální důraz na defenzivu.
Tip Florbal.cz: Výhra Vítkovic za 3 body

Finance Novák FBK Jičín – FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Sobota, 17:00, Sportovní areál Jičín
Ostrava míří na půdu Jičína v roli favorita, od dob, kdy na hřišti FBK měla problémy, se ještě posunula, takže je jednoznačným favoritem zápasu. Postupem času by se měla ukázat její větší kvalita, Jičín ale jistě prověří její obranu několika zajímavými situacemi.
Tip Florbal.cz:
Výhra FBC za 3 body

Crazy girls FBC Liberec – FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Sobota, 18:00, SH TJ Trutnov
Trutnov uvidí výjezdní utkání mezi Libercem a Chodovem. Pražský tým si jistě vzal ponaučení z utkání například proti Chodovu nebo Mladé Boleslavi, s ohledem na blížící se play off by navíc již měl být ve fázi, kdy překvapení nedopustí. Každopádně jej ale proti aktivnímu Liberci nečeká nic snadného, domácí tým umí být hodně nepříjemný a nedává nic zadarmo.
Tip Florbal.cz:
Výhra Chodova za 3 body

Panthers Praha – Bulldogs Brno
Neděle, 15:30, SH ZŠ Rudná
Nová trenérská dvojice Hodek – Lombino zatím dovedla Panthers k výhře nad Mladou Boleslaví, tým se solidně prezentoval také při dohrávaném utkání s Chodovem. Favoritem utkání ale zůstávají hráčky Bulldogs, které jedou do Rudné potvrdit svou pozici týmu, který meziročně prošel v Extralize žen největším tabulkovým progresem.
Tip Florbal.cz:
Výhra Bulldogs za 3 body

FAT PIPE Tigers Start98 – PSN Tatran Střešovice
Neděle, 17:00, SH Jižní Město
Velmi zajímavé utkání by se mohlo odehrát mezi Startem98 a Tatranem. Oba týmy mají zajištěnou účast v play off, Tatranky ovšem v týdnu utrpěly těžkou porážku ve finále Poháru Českého florbalu, bude zajímavé sledovat, jak a jestli se na nich prohra 0:11 podepíše. Aktivní tým Startu určitě cítí svou šanci na bodový úspěch. Dílčí tip? V tomto zápase by mohlo padnout více než 12 branek!
Tip Florbal.cz:
Výhra Tatranu za 3 body

FbŠ Bohemians – FBS Olomouc
Neděle, 18:00, SH ZŠ Kunratice
Olomouc má před sebou výzvu v podobě navázání na výkon, kterým se prezentovala proti Vítkovicím. Navíc by si mohla výrazně pomoci v boji o postup do play off proti Liberci s Jičínem. Bohemians by naopak prospělo, kdyby se Klokankám povedlo rozložit útočnou sílu do celého týmu. Každopádně, poslední zápas kola by mohl být tím vůbec nejzajímavějším. Dílčí tip? Očekávejte hodně branek.
Tip Florbal.cz:
Výhra Olomouce za 3 body


Autor: Michal DannhoferKOMENTÁŘE

Napsat komentář

*