Eliška Trojánková pokračuje v Churu. Foto: Claudio Schwarz, unihockey-fotos.ch Eliška Trojánková pokračuje v Churu. Foto: Claudio Schwarz, unihockey-fotos.ch
31. 1. 2023 Ženský florbal - Zahraničí (7) KOMENTÁŘŮ

Také Trojánková pokračuje v Churu. Jsem tady šťastná, říká

 Česká legie v dresu Churu se nerozpadne. Po Martině Řepkové totiž prodloužila kontrakt také další reprezentační útočnice Eliška Trojánková. Ta podepsala novou smlouvu na dva roky a prohlásila, že se v týmu cítí šťastná.

Eliška Trojánková přišla do Churu před letošní sezónou z Chodova, předtím působila také v Zugu, kam zamířila z dnešního Startu98. Po svém příchodu se okamžitě zařadila mezi opory týmu, se zápisem 10 + 10 je v dosavadním průběhu nejvyšší soutěže druhou nejproduktivnější hráčkou týmu, hned za Corin Rüttimann.

„Jsem tady v organizaci Piranha velmi šťastná. Mohu se zde rozvíjet jako hráč i jako člověk. Opravdu se těším na další dvě sezóny,“ uvedla Trojánková v příspěvku, kterým její novou smlouvu oddíl oznámil.


Autor: Michal DannhoferKOMENTÁŘE

 • repre napsal:

  Zase dobře pro repre

  • Dave napsal:

   Jako, že bude dál hrát v průměrném klubu v horší lize než je ta česká? Teda samozřejmě leda by váš příspěvek byla ironie.

   • Tomas napsal:

    Určitě jsi to hrál a sledujes každý zápas, že tohle vypustíš z pusy. Možná by jsi měl začít přemýšlet nad tím , ze urážet někoho za to ze se rozhodl vyjít ze své komfortní zóny , je opravdu smutný. Tak snad mas ze sebe dobrý pocit a skvělý život, ze nemáš na práci nic jiného než házet špínu na mladou holku.

    • Dave napsal:

     Nevšiml jsem si, že bych jí nadával a nebo na ní útočil. Pouze konstatuji, v reakci na předchozí příspěvek, že z pohledu repre hraní v průměrném týmu v horší soutěži než je v ČR není výhra.

     • Tomáš napsal:

      Usmevne 😀 ze tohle napises . Když jsi to nikdy nehrál a neviděl. A nejsem si vedom toho , ze by cesky tym svycarky porazel pravidelne v bojích o medaili. Samozřejmě nerikam, ze ceska liga je nejhorsi , ale nevidím důvod mít porad tyhle reci, který jsou úplně k nicemu, ale tak pokud ti to dela dobry pocit, tak pokracuj. Ty určitě vis , jak všechny ligy vypadají a jaká je tam kvalita. 🙂

     • Dave napsal:

      Úsměvné…já to vědět nemohu, zatímco ty můžeš? Repre trend je jednoznačný. V juniorkách je válcujeme už několik cyklů. V ženách nás trochu brzdil odborník Saša, který prohrál i co se prohrát nedalo, ale taky je v EFT trend jasný a poté co jim dojede pár starších tak nemají kde brát. A na klubové úrovni….švýcarské týmy si na czech openu i poháru mistrů ty české mažou na chleba už několik let v kuse. A taky je zcela jasný trend, kdy švýcarskou soutěž už opustily v podstatě všechny švédky a finky co měly kvalitu.

 • repre napsal:

  Tak jí to přete kurňa, Já třeba viděl vloni několik zápasů čtvrtka a mělo to kulisu i hru kterou jsem jenom párkrát viděl i v český lize (žen),ale tady to bylo až v semíčku.

Napsat komentář

*