Florbalistky Tatranu porazily Start98. Foto: Flickr Tatran Střešovice
26. 2. 2023 Extraliga žen (0) KOMENTÁŘŮ

Vítkovice porazily Chodov 11:5 a jsou stoprocentní, třetí místo bere Tatran

(BUDE DOPLNĚNO) Poslední kolo základní části Extraligy žen přineslo odpovědi na poslední nevyřešené otázky. Vítkovice porazily v jeho šlágru Chodov 11:5 a dokázaly tak získat sto procent možných bodů, třetí místo pak bere po výhře nad Bulldogs Brno Tatran Střešovice. Gól nedostala Olomouc, která porazila Panthers Praha 16:0.

Nedělní program začal zápasem Bohemians s Libercem a stal se kořistí hostujícího pražského týmu, který vyhrál 9:3, ačkoliv po první třetině prohrával 0:2.

Poté následovaly čtyři další utkání, přičemž nejzajímavější bitvu sliboval souboj prvního a druhého týmu, tedy Vítkovic a Chodova. Ostravský tým ale zápas zvládl poměrem 11:5 a na Dubině tak mohou před večerním výběrem soupeřů slavit zisk 66 bodů, tedy všech možných.

Třetí místo bere Tatran Střešovice, který porazil Bulldogs Brno 5:1 a v zápase ani jednou neprohrával.

Poslední dva duely tohoto kola nabídly jednoznačné výsledky: Olomouc potvrdila postup do play off výhrou 16:0 nad Panthers, Start98 pak porazil Jičín 12:4, byť také prohrál první třetinu 1:2.