Lukáš Ujhelyi opouští Spartu a míří do Švýcarska. Foto: ACEMA Sparta Praha Lukáš Ujhelyi se vrací do Švýcarska. Foto: ACEMA Sparta Praha
14. 4. 2023 Superliga (2) KOMENTÁŘŮ

Návrat z Malans. Ujhelyi se po roce vrací do Sparty, musí se ale uzdravit

 Florbalová Sparta hlásí návrat do svých řad. Po ročním působení ve švýcarském týmu Aligator Malans se do UNYP Arény vrací slovenský útočník Lukáš Ujhelyi. Zprávu zveřejnila v pátek večer na sociálních sítích společně s agenturou FAP, která hráče zastupuje. Před návratem na hřiště jej čeká doléčení zraněného kolene.

Zkušený slovenský útočník se po roce vrací do řad Sparty, jeho cílem ale je nejprve samotný návrat na hřiště. „Momentálně je to určitě rekonvalescence po zranění a následně návrat na palubovky. Mám před sebou ještě kus práce ale vím, že právě Sparta mi pomůže vrátit se v nejlepší možné formě,“ říká na webu Sparty ke zranění kolene na začátku kalendářního roku.

Lukáš Ujhelyi tak odehrál za Malans celkem 16 zápasů, ve kterých zapsal devět branek a tři asistence. Odchovanec ATU Košice nyní naváže na své působení ve Spartě, kde po příchodu ze Slovenska odehrál celkem sedm sezón a v Livesport Superlize má zápis 218 utkání a celkem 241 bodů za 142 branek a 99 asistencí.


Autor: Michal DannhoferKOMENTÁŘE

  • Hudinho napsal:

    jestli bude zdrav pro spartu to je nejmene + 20-30 golu za sezonu…tech dobrych pravaku v superlize je hodne malo.

  • flrbl napsal:

    Ujhelyi je skvělej střelec… v lajně Curneym a třeba Čermákem by mohla být dost silná. Dvojka Košir Krbec Zouzal a mají solidní top 6 a zase šanci dostat se do semíčka a být konkurenceschopni

Napsat komentář

*