Vendula Beránková v utkání proti Slovensku. Foto: Martin Flousek, Český florbal Vendula Beránková
15. 4. 2023 Ženský florbal - Zahraničí (3) KOMENTÁŘŮ

Nyní je správný čas, řekla si Beránková a podepsala s Churem. Hned chce titul

 Reprezentační obránkyně Vendula Beránková opouští po několika letech a nejúspěšnější klubové sezóně v novodobé historii Tatran Střešovice a míří do švýcarského Churu, kde se stane spoluhráčkou Martiny Řepkové s Eliškou Trojánkovou. O přestupu informoval Chur a agentura FAP, která hráčku nově zastupuje.

Vendula Beránková byla po příchodu z Tigers dlouholetou kapitánkou Tatranu Střešovice až do letošní sezóny, kdy ji nahradila Nikola Hermannová. Z důvodu nemoci nezasáhla ani do play off, ve kterém Tatran prošel do semifinále, kde podlehl Vítkovicím poměrem 1:4 na zápasy.

Další zápasy za Tatran v dohledné době nepřidá, rozhodla se pro angažmá v Churu, kde podepsala smlouvu na jeden rok s opcí. „Působení mimo Českou republiku jsem zvažovala několikrát a jsem velmi vděčná za každou nabídku, kterou jsem obdržela. V této chvíli jsem přesvědčena o tom, že nastal správný čas a našel se správný tým. Chur je elitním týmem, postaveným na profesionálních základech, který poskytuje hráčkám skvělé podmínky. Ambice týmu jsou pro příští ročník vysoké a já potřebuji sama pro sebe výzvu tak, abych ze sebe vydala to nejlepší, tudíž dává perfektní smysl, abych se připojila k tomuto klubu. Věřím, že mohu Churu pomoci k zisku domácího titulu v příští sezóně,“ prohlásila obránkyně pro facebookový profil svého nového týmu.


Autor: Michal DannhoferKOMENTÁŘE

 • Hugo napsal:

  Další hráčka co se jde zahrabat. To proboha si fakt neumí sehnat kvalitnější týmy?

 • Trenér napsal:

  Kolik jich z Tatranu ještě půjde?

 • titul napsal:

  ono spíš to prohlášení „chci titul“ ve spojitosti s přestupem do Churu je velice úsměvné v jejich momentální situaci 🙂
  bude z ní Jiráková dva, akorát kecy a drama a všichni si oddechnou až vypadne

Napsat komentář

*