Zdeněk Skružný se vrací do Tatranu Střešovice. Foto: Tatran Střešovice Zdeněk Skružný se vrací do Tatranu Střešovice. Foto: Tatran Střešovice
15. 5. 2023 Superliga (2) KOMENTÁŘŮ

Vracím se domů, říká Zdeněk Skružný. Bude působit u superligového týmu Tatranu

 Velký návrat je dokonán. Do řad Tatranu Střešovice se vrací úspěšný a zkušený trenér Zdeněk Skružný, který v Livesport Superlize naposledy vedl Liberec. V minulosti získal s Tatranem sedm mistrovských titulů, ke stříbru dovedl také reprezentaci mužů v roce 2004.

Velký návrat, o kterém se v zákulisí mluvilo několik posledních dní, je dokonán. Do Tatranu Střešovice se vrací Zdeněk Skružný, historicky nejúspěšnější trenér, který dovedl A-tým k sedmi mistrovským titulům.

Nyní bude asistentem hlavního trenéra Milana Fridricha. „Když jsem tady přišel, tak to na mě dýchlo ve smyslu, že se vracím domů. Těším se na celý tým a spolupráci. Když jsem je dnes viděl, tak je to silný mančaft, spousta zkušeností. Těším se, že po dlouhé době budu pracovat s hráči na TOP české úrovni. To je pro mě hrozná motivace,“ říká Skuržný ve videu, kterým Tatran jeho návrat oznámil.

Jeho přesná oblast působení se ještě dolaďuje. „Zatím to s Fríďou ladíme. Měl bych se starat o přípravu na soupeře a video přípravu. Podílet se na skladbě tréninků a vedení tréninků, nominacích a sestavách. Budu mít za úkol koordinaci juniorů, jak jejich tréninkový proces směrem do áčka, tak jejich účast na zápasech,“ nastínil.


Autor: Michal DannhoferKOMENTÁŘE

Napsat komentář

*