Tomáš Hanák se proti Švýcarům ve druhém utkání dvakrát prosadil Foto: Martin Flousek, Český florbal Tomáš Hanák se proti Švýcarům ve druhém utkání dvakrát prosadil Foto: Martin Flousek, Český florbal
25. 6. 2023 Reprezentace - Muži (7) KOMENTÁŘŮ

Kemp reprezentace mužů byl předčasně ukončen kvůli střevním potížím

 Kemp reprezentace mužů v Kutné Hoře skončil předčasně již v sobotu. Problémem byly akutní střevní potíže, o čemž informovala ředitelka sportovního úseku Českého florbalu Zuzana Svobodová.

Reprezentační akce, která byla dosud známá především kvůli tomu, že se do reprezentace vrátil Patrik Suchánek, skončila v Kutné Hoře předčasně.

Podle Zuzany Svobodové jsou za předčasným ukončením střevní potíže. „Kemp do sobotního poledne běžel bez problému po sportovní i organizační stránce. V odpoledních hodinách se u hráčů a členů realizačního týmu postupně objevily akutní střevní potíže. Po zvážení celé situace a lékařské konzultaci jsme se rozhodli, že kemp ukončíme již v sobotu večer místo původně plánované neděle. Členové týmu jsou již na cestě domů a věříme, že budou všichni brzy v pořádku,“ okomentovala situaci ředitelka sportovního úseku.


Autor: Michal DannhoferKOMENTÁŘE

 • Honz napsal:

  Taky dělat tyhle akce v červnu na hlavu padlé. Kdyby radši šetřili a něco dala unie na rozhodčí a nebo ať nemusí pro hráče být tak drahé startovné. Ale tuším v tom kšeft.

 • Pán napsal:

  mužská reprezentace působí dobře, mají pracovitost i výsledky. Ostatní týmy taky měli kempy v květnu nebo červnu. Reprezentace by měla vést a inspirovat hráče k práci po celý rok, aby hráči s týmem vybojovali úspěch. Tím nadále inspirují a udávají trendy pro děti a celkově florbalovou/sportovní komunitu. Nevyčítejme jim, že makají a nekopají se do zadku, když konkurence taky nespí. To je přeci blbost. Ty peníze hledejme jinde

  • Bruno napsal:

   Ukažte mi jiný kolektivní sport, který má herní kemp v červnu. Nemyslím teď mezinárodní zápasy ani turnaje!

  • LuckyLuck napsal:

   A vy jste velký znalec? Extraligové týmy totiž nemají letní přípravy, klidně mnohatýdenní cykly, které jim tohle repre vyprdění se nerozbije?

  • frc napsal:

   To je blbost ! Totální!

 • PJ napsal:

  Kemp k posrání.

 • Inteligent napsal:

  To je tak, kdyby jste nebyli hamouni tak se nic nestane. Měli jste koupit jen 5kg kuřecího z biedrunky a ne cely autobus.

Napsat komentář

*