Hlediště UNYP Arény bude plné. Foto: Tatran Střešovice Hlediště UNYP Arény bude plné. Foto: Tatran Střešovice
19. 12. 2023 Pohár mistrů (12) KOMENTÁŘŮ

Vyprodáno za minutu! Po vstupenkách na finále Champions Cupu se jen zaprášilo!

 Wow! O světový florbal je v Praze enormní zájem. Ukázal to úterní předprodej na finálový duel Champions Cupu mezi Tatranem Střešovice a Falunem. Z pohledu obou týmů a především florbalu jde o mimořádný úspěch. Exkluzivní event byl totiž vyprodaný za jednu jedinou minutu.

Tak tohle se nečekalo. Až 27. ledna začne finále nové edice Champions Cupu, bude pražská UNYP Aréna naplněná až po strop. Po vstupenkách na tento unikátní zápas se totiž jen zaprášilo a během jedné minuty (!) od spuštění úterního předprodeje může Tatran Střešovice hlásit: VYPRODÁNO!

Opět se ukázalo, že kvalitní florbalový produkt prakticky sám o sobě táhne a zápas tak bude mít skvělou kulisu, o kterou se postará 1300 diváků, což je oficiální florbalová kapacita UNYP Arény. Už teď je tedy zřejmé, že v kulisách 15 let staré, ale přesto moderní arény se po několika finálových dnech Czech Open anebo „covidovém“ Superfinále uskuteční další velká florbalová událost.


Autor: Michal DannhoferKOMENTÁŘE

 • Hudino napsal:

  Při objektivním pohledu to měl dostat Falun, Universum bohužel nedávalo smysl a nic jiného v Praze není (i když při takovém zájmu by možná bylo plné spodní patro velké O2.) Hokejový stadion Boule nebo Vodová jsou horším řešením než Falun. Stejně jako Podvinak.

  • Pavel napsal:

   Objektivně – Nevím kolik lidí by se ve Švédsku šlo podívat na Tatran, možná by to dopadlo jako „reklama na florbal“ v Singapuru.

   A je škoda, že to není ve větší hale. Určitě to bude kvalitnější zápas než superfinále

 • KarTel napsal:

  Nelze přesunout do většího? Snažil jsem se o 10 lístků pro rodinu a neúspěšně. a takových bude zřejmě vícero

  • K. napsal:

   Taky nemám, ale O2 by se nezaplnilo – ikdyž na superfinále zas tolik ostraváků taky nepřijelo a bylo plno., To asi Tatran prováhal dobrý byznys 😀

 • Hudino napsal:

  Kolik stal lupen?

 • Terka napsal:

  Dobrý den, neměl by někdo lístek na prodej? Platím zlatem. Potřebuji jeden.

 • Jakub L. napsal:

  Zdravím, koupím 4 lístky, kdyby někdo nabízel nechte na sebe mail a napíšu. Za kus dám až 600 Kč, děkuji.

 • Mirďa napsal:

  Nechápu managment Tatranu, proč se florbalový zápas roku koná v hale s 1300 místy???

  To je selhání managmentu na té nejvyšší úrovni. Evidentně Tatran nestojí o peníze ze vstupného a asi ani o podporu fanoušků při utkání…

 • Listky napsal:

  Mam 2 listky na stani. Pokud ma nekdo zajem, napiste.

Napsat komentář

*