5. 3. 2011 Zahraničí (0) KOMENTÁŘŮ

Linköping otočil z 0:6 na 7:6 a stejně nevyhrál

Den po dvoubodovém vítězství Balrogu odpověděli v bojích o záchranu hráči Mullsjö ziskem tří bodů na hřišti Mory. Mullsjö ale zachraňovalo zápas až v poslední třetině, přesto má nyní dvě kola před koncem náskok pěti bodů na záchranu.

Neuvěřitelný zápas sehrál Dalen s Linköpingem. Domácí vyhráli první třetinu 6:0, pak však hosté zabrali a 7 góly v řadě otočili skóre. Dalen ještě stačil v poslední minutě vyrovnat a nakonec i vstřelit zásluhou Johana Samuelssona vítězný gól v prodloužení.

Švédsko – sobotní výsledky:

Dalen – Linköping 8:7 pp (6:0, 1:4, 0:3 – 1:0)
Branky: 8., 60. a 63. J. Samuelsson, 3. Stenmark, 11. Sundelin, 18. P. Bodén, 19. Max Wahlgren, 20. Hjort – 29., 37. a 56. M. Johansson ml., 30., 39. a 41. M. Johansson st., 51. Palmefors.

KAIS Mora – Mullsjö 4:6 (1:2, 3:1, 0:3)
Branky: 30. a 39. Mbanza, 3. Djos, 29. Simons-Pettersson – 13., 49. a 59. Pettersson, 15. Dargren, 22. Hessmer, 50. K. Hedlund.

Pixbo – Umeå City 7:4 (4:2, 1:0, 2:2)
Branky: 3. a 24. Rosén, 1. Wiklund, 9. Julkunen, 12. Reichenberg, 41. Brännberg, 54. Östholm – 19. Reinholdt, 20. Jernberg, 48. Viklund, 58. Pettersson.