12. 2. 2013 Vybavení (0) KOMENTÁŘŮ

Nový seriál: Jak začít s florbalem

 Pět zajímavých témat, mnoho tipů a informací o florbalu, které vám pomohou se s tímto sportem seznámit. Pravidelně zde budete číst články o potřebném vybavení a jeho výběru. Každých 14 dní se těšte na nový díl.

Florbal je vhodný pro děti i dospělé, pro muže i pro ženy. Vybavení je cenově dostupné a není jej potřeba mnoho. Při tomto sportu procvičíte celý tělesný aparát, brzy získáte kondici a také prověříte své rychlé reakce.

Malá ochutnávka z připravovaných dílů

  • V následujícím dílu vám představíme základní florbalové vybavení pro hráče v poli. Rady, na co se zaměřit a do čeho má smysl od začátku investovat.
  • Ve 2. části se dozvíte to nejdůležitější ohledně florbalové hole. Například to, jak vybrat vhodnou florbalku vzhledem k vaší tělesné výšce a stylu hry, nebo to, jaké jsou druhy holí.
  • Ve 3. článku si přečtete cenné rady pro florbalové brankáře. Dozvíte se vše kolem brankářské výstroje, různé tipy a vychytávky.
  • Díl 4. bude zaměřený na vybavení pro týmy. Představíme vám užitečné pomůcky na tréninky i zápasy, a jejich praktické využití.
  • Florbal je vhodné začít hrát už od dětského věku. A právě tímto tématem se bude zabývat díl pátý. V jakém věku je ideální začít, jak máte svým dětem vybrat hole, a další informace pro rodiče malých sportovců.

Kdo je autorem seriálu?

Články pro vás připravuje Sportobchod.cz, renomovaný internetový prodejce sportovních potřeb a partner florbalových extraligových klubů AC Sparta Praha a SSK Future. Během čekání na 1. díl seriálu se můžete v oblasti florbalové výbavy inspirovat přímo v e-shopu v sekci florbal.


Autor: Sportobchod.czKOMENTÁŘE

Napsat komentář

*