2. 4. 2011 Zahraničí (0) KOMENTÁŘŮ

Wiler vyhrál první finále v prodloužení, Ostřanského 1+1 bylo málo

Wiler začal finálovou sérii švýcarské ligy vítězně. Úřadující mistr porazil Alligator Malans 5:4 po prodloužení. Český útočník Martin Ostřanský opět skóroval, ale jeho příspěvek v první bitvě o švýcarský titul na úspěch nestačil.
Po třech semifinálových vítězstvích v řadě tak padl vyzyvatel z Malans. Opět byl vidět český forvard Martin Ostřanský, který se trefil do branky Wileru jednou a na další gól nahrál. Aligátoři ale vedení neudrželi a tři minuty před koncem inkasovali. V 9. minutě prodloužení pak zařídil první bod pro Wiler Adrian Zimmermann.

Švýcarsko, finále – 1. zápas:

Wiler Erisgen – Alligator Malans 5:4 pp (0:0, 3:2, 1:2 – 1:0)
Branky: 23. Flury, 32. Thorsell, 40. Ch. Hofbauer, 57. Hirschi, 69. Zimmermann – 24. Laely, 27. Brunner (OSTŘANSKÝ), 44. OSTŘANSKÝ, 52. Buchli. Diváci: 1020. Stav série: 1:0.