8. 3. 2014 Superliga (0) KOMENTÁŘŮ

3. čtvrtfinále: Bohemians – Mladá Boleslav 6:7p, stats a hodnocení

Favorité z Mladé Boleslavi se opět trápili. Třetí čtvrtfinálový zápas s Bohemians zlomili až v prodloužení a v samotném úvodu zápasu se museli vyrovnat s třígólovým mankem. Ztrátu sice v průběhu utkání dohnali, přesto domácí Pražané opět dokázali odskočit. Středočeši však s vypětím všech sil nakonec vyrovnali a zápas poslali do prodloužení. V něm rozhodl o výhře hostů Petr Salát.

FbŠ Bohemians – BILLY BOY Mladá Boleslav 6:7 (3:1, 2:3, 1:2 – 0:1) po prodl.
Branky: 4. Bagin (Šárka), 7. Kisugite (Bagin), 9. Kisugite (Bagin), 24. Kordoš (D. Šimek), 39. Kisugite, 42. Bagin (M. Šimek) – 11. Křenek (Novotný), 24. Křenek (Curney), 32. J. Bouška (Novák), 34. J. Bouška, 46. Salát (P. Bouška), 59. P. Bouška (Curney), 65. Salát (Bouška). Rozhodčí: Jiří Dolanský – Vojtěch Sýkora. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. Zásahy brankářů: David Rytych 23/30 – Lukáš Bauer 1/4, Jakub Výtisk 20/22. Stav série: 1:2.