9. 3. 2014 Superliga (0) KOMENTÁŘŮ

4. čtvrtfinále: Bohemians – Mladá Boleslav 4:5, stats a hodnocení

Mladá Boleslav vyhrála další vyhrocený duel čtvrtfinálové série na Bohemians 5:4. Rozdílovou trefu dal osm minut před oncem Jiří Bouška, který našel nové místo v útoku vedle Petra Novotného. Stav série: 1:3.

Bohemians sehráli s Mladou Boleslaví další vyrovnaný duel a nezlomila je ani třígólová ztráta z první třetiny. Klokani hned třikrát dokázali stáhnout skóre na rozdíl jediné branky, ale nakonec jim nebylo přáno. V poslední sekundě při power play zachránil hosty na brankové čáře Radim Křenek. Billy Boys se po vítězství 5:4 dostali blízko postupu do semifinále, mečbol navíc budou mít v domácí hale.

FbŠ Bohemians – BILLY BOY Mladá Boleslav 4:5 (2:3, 1:1, 1:1)
17. Bagin, 18. Kopecký (Čihák), 40. M. Šimek (Bagin), 54. Poláček – 8. Fojta (Curney), 9. J. Bouška (Salát), 11. Křenek (Kadlec), 39. P. Bouška (Křenek), 52. J. Bouška (Salát). Rozhodčí: Jakub Furmánek – Vlastimil Šolc. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:0. Diváci: 212. Zásahy brankářů: David Rytych 21 – Lukáš Bauer 17. Stav série: 1:3.