26. 1. 2015 Finsko (0) KOMENTÁŘŮ

Tapanilan Erä otočil zápas s Nokianem

Ani asistence Milana Garčara nepomohla Nokianu v dnešním utkání Saalibandyliigy k bodovému zisku. Dva body si díky skvělé 3. třetině odvezl Tapanilan Erä.

Oba týmy si hned v 1. minutě vyměnily úvodní pozdravy, po gólech Kalleho Keskitala a Mikko Pasanena svítil 53 vteřin po zahájení hry na časomíře stav 1:1. Nokian se v dalším průběhu zápasu dostal do vedení 2:1 a 3:2, Tapanilan ale pokaždé zásluhou Tuomase Iiskoly dokázal vyrovnat.

O vítězi rozhodl úvod závěrečného dějství, v němž se 2x trefili hráči Tapanilanu a zásah Tuureho Ailia na 5:3 se nakonec ukázal být vítězným. Keskitalo sice svým 2. gólem v utkání snížil, závěrečný nápor ale Nokianu zkomplikovala 2 vyloučení. Jedno měl na svědomí i český obránce Milan Garčar. I v oslabeních sice domácí zkusili powerplay, hosté ale 2x trefili prázdnou branku a zpečetili svou výhru.

Výsledek:
Nokian KrP – Tapanilan Erä 4:7 (2:1, 1:2, 1:4)

Branky: 1. a 48. Keskitalo, 11. a 36. Kangasmäki (na druhou GARČAR) – 22. a 39. Iiskola, 1. Pasanen, 41. Jolma, 45. Ailio, 59. Kapanen, 60. Nuutinen. Diváci: 347.