Falun vs. Chodov. Foto: www.czechopen.cz, Pavel Růžička Falun vs. Chodov. Foto: www.czechopen.cz, Pavel Růžička
31. 5. 2017 Pohár mistrů (7) KOMENTÁŘŮ

Pohár mistrů: Cesta Chodova vede na Falun, Herbadent prověří Finky

 Florbalisté Chodova se na říjnovém Poháru mistrů střetnou ve čtvrtfinále s německým šampionem UHC Sparkasse Weissenfels a pokud uspějí, čeká je zřejmě nasazený švédský Falun. Ženy Herbadentu také začnou turnaj už v pátek, a to soubojem s finským TPS Turku.

Pohár mistrů se letos uskuteční ve finském Seinäjoki od pátku 6. října do neděle 8. října. Společně s Chodovem budou o primát nejlepšího florbalového klubu světa usilovat švýcarský Wiler, finští SC Classic a pořadatel SPV Seinajoki a již zmíněné týmy Sparkasse Weissenfels a IBF Falun.

Ženy Herbadentu budou bojovat v konkurenci švýcarského UHC Dietlikon, norské Sveivy, švédského IKSU, domácích SC Classic a TPS Turku.

Champions Cup 2017

Champions Cup 2017


Autor: Tomáš RambousekKOMENTÁŘE

 • Realista napsal:

  Chodov má solidní šanci na semifinále, Herbadent ne moc velkou, ale zázraky se dějí. Ostatně jeden jsme v letošním ženském Superfinále mohli vidět. Postup: Chodov 75%, Herbadent 35%.

 • Tomáš napsal:

  Pokud se nepletu, tak se PM hraje v Seinäjoki a SC Classic sídlí v Tampere. Proč se tedy o nich u ženského týmu píše jako o domácích? Zároveň bych potřeboval osvětlit, proč je přítomno TPS Turku (ligu nevyhráli, nebyli ani ve finále, ani nevyhráli základní část)?

  • Poznámka napsal:

   Jednak se tam píše v množném čísle, jinak je finský tým obecně ve Finsku domácí, ne?

 • TPS napsal:

  TPS vyhrálo pohár.. SPV jako pořádající nemá ženský oddíl tedy proto

Napsat komentář

*