18. 4. 2013 Reprezentace - Junioři (0) KOMENTÁŘŮ

Největší zastoupení mají v juniorské nominaci na MS Bohemians a Future

 Reprezentační trenéři Jiří Kysel a Tomáš Janeček zveřejnili konečnou nominaci juniorské reprezentace na mistrovství světa, které proběhne 8. až 12. května v německém Hamburku. Největší zastoupení mají v dvacetičlenném kádru pražské týmy Bohemians a Future. Junioři ještě před mistrovství absolvují soustředění v Bystřici pod Pernštejnem.Do Německa by měli odjet dva brankáři, sedm obránců a 11 útočníků. Suverénně nejmladším členem kádru je útočník Patrik Kieler, věkem ještě dorostenec, jenž se může objevit v týmu i v následujícím dvouletém cyklu.

Do reprezentace se také probojovali díky slušné formě Jakub Šárka, Marek Fuchs a David Smíšek, kteří na posledním juniorském srazu chyběli. Naopak role náhradníků padla na Vojtěcha Procházku a Jiřího Pospíšila, kteří s týmem odjedou na závěrečné soustředění, ale na české soupisce figurovat nebudou.

„Rozhodování o konečné nominaci nebylo snadné na žádném postu. Doma zůstane řada dalších platných hráčů, které známe z předchozích akcí anebo vnímáme jejich dobrou formu ze soutěží,“ dodal k nominaci na oficiálních stránkách ČFbU trenér Jiří Kysel.

Nominace reprezentace juniorů na MS v Hamburku:
Brankáři: Daniel Körber (Mladá Boleslav), Jakub Výtisk (SSK Future).

Obránci: Martin Kisugite (FbŠ Bohemians), Martin Pražan (TJ JM Chodov), Jan Řehoř (SSK Future), David Smíšek (Bulldogs Brno), Tomáš Svačinka, Daniel Šešulka (FBC Ostrava), Jiří Šebesta (1. SC Vítkovice).

Útočníci: Jan Fiala (TJ JM Chodov), Marek Fuchs, Jakub Mendrek (Bulldogs Brno), Jakub Gruber, Tadeáš Chroust, Viktor Kopecký (SSK Future), Patrik Kieler, Tomáš Nushart, David Sládeček, Jakub Šárka (FbŠ Bohemians), Radek Valeš (FBC Liberec).


Autor: adminKOMENTÁŘE

  • Repre napsal:

    Nechápu nominování Korbera, to je jen další tah Janečka s Billy Boy … Jasná jednička měl být Jurčík z Brna, který držel Buldogy i v seniorském play off.. OSTUDA!

  • Mára napsal:

    Korber v bráně a bez Perušiče? Ani Pražan mě nijak nepřesvědčil o svých kvalitách.. No, jsem sám zvědavý, jak toto divadlo dopadne..

  • kyselo je málo kyselý napsal:

    Korber? To je vtip? Kde je Jurčík? To se pan trenérskej z Boleslavi vytáhl.

Napsat komentář

*