Radovan Michajlovič ukončil své angažmá v Otrokovicích a přesune se do Prahy. Foto: Hu-Fa Panthers Otrokovice Radovan Michajlovič ukončil své angažmá v Otrokovicích a přesune se do Prahy. Foto: Hu-Fa Panthers Otrokovice
19. 6. 2020 Superliga (1) KOMENTÁŘŮ

Velká posila pro Bohemians! Brankář Michajlovič po 9 letech opouští Otrokovice a přichází mezi klokany

 Před časem Radovan Michajlovič přiznal, že v nadcházející sezoně už nebude součástí otrokovických Panthers. Své budoucí působiště ale neprozradil. Hádanka se definitivně vyřešila až dnes, kdy Bohemians představili zkušeného brankáře jako novou posilu.

Otrokovice se na konci května na svém webu rozloučily se dvěma oporami. Lukáš Pešat odešel do ostravského FBC, naopak Radovan Michajlovič tehdy o novém angažmá teprve jednal. „Myslím, že přišel čas si vyzkoušet něco jiného, jak po sportovní, tak i po životní stránce. Je to pro mě velká výzva. Cítím obrovský vděk vůči klubu, spoluhráčům, fanouškům, městu, sponzorům a partnerům klubu,“ řekl tenkrát 33letý gólman.

„Děkuji všem za přízeň a poskytnutou příležitost splnit si sen hrát superligu a poprat se o reprezentační dres. Bylo to nezapomenutelných devět let, měl jsem vždy úžasné spoluhráče a trenéry. Poznal jsem spoustu nových lidí a atmosféra vytvořená fanoušky na domácích zápasech byla jedinečná. V srdci mi zůstane spousta krásných vzpomínek,“ vrátil se k dlouhému a úspěšnému angažmá v Otrokovicích.

Teď se situace kolem českého reprezentačního brankáře vyjasnila. Pražští Bohemians dnes totiž oznámili Michajlovičův příchod na sociálních sítích. „Jsem velice rád, že náš tým posílí tento zkušený hráč s reprezentačními zkušenostmi. V současné době ladíme poslední detaily přestupu,“ uvedl prezident FbŠ Bohemians Martin Musil.

Poprvé v akci budou moci vidět příznivci klokanů novou posilu už dnes večer, kdy se Bohemians střetnou v rámci přípravného turnaje Prague Challenge s Mladou Boleslaví. V úvodním střetnutí podlehli Liberci 8:9, teď zelenobílé florbalisty prověří suverénní vítěz základní části uplynulého superligového ročníku.

Foto: FbŠ Bohemians


Autor: Gustav OndrejčíkKOMENTÁŘE

Napsat komentář

*