Duelu Tatranu s Bohemians nechyběly emoce. Foto: Flickr Floorball in Prague
7. 8. 2020 Czech Open (1) KOMENTÁŘŮ

CO2020: Tatran smírně s Bohemians, juniorská reprezentace má skalp Chodova

 První hrací den má za sebou turnaj Czech Open 2020. Vlivem pandemie viru COVID-19 se v Praze hraje jeho poněkud okleštěná verze, nicméně je třeba to brát jako fakt. V mužské elitě se tak odehrály pouze dva zápasy: v pražském derby se celky Tatranu a Bohemians rozešly smírně, Vítkovice pak vysoko porazily Otrokovice. V ženách svou roli potvrzují oba favorité, juniorská reprezentace získala skalp Chodova.

Extrémně vyhecované bylo první utkání mužské elity, které nakonec skončilo 6:6 poté, co svěřenci trenéra Michala Jedličky neudrželi vedení 6:3, o které přišli v posledních minutách. Velký problém naopak neměly Vítkovice, které i díky hattricku mladého Martina Gattnara zvítězily v duelu s Otrokovicemi 10:2.

V ženské elitě se dařilo oběma favoritům. Vítkovice porazily Start98 5:2 a Panthers Praha 5:4, když srdnatě hrající Panthers dokázaly stáhnout dvougólové manko a o vítězství Ostravanek rozhodla až 71 sekund před koncem Lina Hägg.

Dařilo se také Tatranu, který si nejprve poradil rovněž se Startem98 v poměru 7:1 a odpoledne přidal výhru 3:1 nad mladým týmem FBC Ostrava. Zamíchat kartami může rovněž reprezentace juniorek, která vyhrála 6:5  sPanthers a přehrála 3:1 Chodov, který si předtím poradil s FBC poměrem 6:0 a Hana Ranochová je tak zatím jedinou brankářkou, které se povedlo v elitní kategorii vychytat čisté konto.

První den se také individuálně podařil Petře Šusterové z Panthers, která zapsala hned pět kanadských bodů se zápisem 3+2.


Autor: Michal DannhoferKOMENTÁŘE

Napsat komentář

*