Ladislav Gál z Otrokovic se snaží uniknout vítkovickému Lukáši Hrubému. Foto: 1. SC TEMPISH Vítkovice, Český florbal Ladislav Gál z Otrokovic se snaží uniknout vítkovickému Lukáši Hrubému. Foto: 1. SC TEMPISH Vítkovice, Český florbal
19. 8. 2021 Superliga (3) KOMENTÁŘŮ

Otrokovický kapitán Gál se vrací do FBC. Vážím si všech lidí z Otrokovic, říká

 



Slovenský útočník Ladislav Gál se vrací ke svým českým kořenům. Po sedmi letech se vrací do FBC Ostrava, kde začal svou pouť českou nejvyšší soutěží. Poslední tři roky odehrál za Otrokovice, kde to dopracoval až na kapitána týmu. Nyní se vrací do FBC, za které na začátku své české cesty odehrál deset utkání.

FBC Ostrava, Vítkovice, Otrokovice a nyní opět ostravské FBC. Ladislav Gál se po třech sezonách v Otrokovicích vrací do Ostravy. Osmadvacetiletý odchovanec košického ATU se rozhodl navázat tam, kde před sedmi lety skončil.

V sezoně 2013/2014 odehrál za FBC 10 utkání v nejvyšší soutěži, poté se vrátil do Košic. „Laťka není vysoko, takže o tom nepochybuji,“ vtipkoval při rozhovoru pro portál Slovak Floorball na téma, zda-li nyní vydrží v kádru FBC delší dobu.

Na Otrokovice ale bude vzpomínat v dobrém. „V Otrokovicích jsou skvělí fanoušci, vedení klubu, hráči. Vážím si všech lidí, které jsem tam mohl poznat. Věřím, že v budoucnosti budu vzpomínat na chvíli, kdy jsem se rozhodl do Otrokovic odejít, protože jsem tam narazil na svou přítelkyni,“ uvedl Ladislav Gál, nově posila FBC Ostrava.

 


Autor: Michal Dannhofer



KOMENTÁŘE

Napsat komentář

*