Miroslav Vybíral je novým trenérem a sportovním manažerem v Bulldogs Brno. Foto: Repro YouTube Florbal Židenice Miroslav Vybíral je novým trenérem a sportovním manažerem v Bulldogs Brno. Foto: Repro YouTube Florbal Židenice
28. 6. 2022 1. liga (1) KOMENTÁŘŮ

Vybíral je novým trenérem mužů Bulldogs a sportovním manažerem. Cíle zůstávájí stejné, hlásí

 Muži Bulldogs Brno mají nového hlavního trenéra. Stal se jím Miroslav Vybíral, který v rámci oddílu povede také juniorský tým a bude sportovním manažerem. Zkušený devětadvacetiletý trenér v tiskové zprávě vyhlásil, že cíle zůstávají neměnné.

Brněnští Buldoci již klepali na dveře Livesport Superligy, nakonec ale zůstali těsně před branami, když Pardubice předvedly zázračný obrat. Na další zteč povede Bulldogs Miroslav Vybíral, který v Bullodgs již vedl juniory a na jaře se podílel také na úspěšné záchraně žen. „Velice mě těší, že má práce, kterou odvádím pro klub už tři sezóny, má smysl a budu moci klubu pomáhat nadále ve větším rozsahu. Převzetí mužů po těžké a náročné sezóně je obrovská výzva, kdy cíle klubu rozhodně zůstávají stejné. To je pro mě a celý realizační tým obrovská nejen výzva, ale také zodpovědnost vůči klubu, hráčům a fanouškům Bulldogs Brno. Společně s vedením klubu jsme udrželi kostru týmu, na které budeme v sezóně stavět, kdy tým bude doplněn o dravé mládí. V mužské elitní složce se teď soustředíme na kvalitní tréninkový proces, který je podobný od kategorie dorostenců až po mužský A-tým, aby přechod mladých hráčů byl co nejefektivnější a mohli jsme dlouhodobě zapracovávat naše mladé hráče do A-týmu mužů,“ uvedl nový hlavní trenér na oddílovém webu.

Nově bude také sportovním manažerem Bulldogs Brno. „Role sportovního manažera je pro mě vysněnou pozicí, ke které jsem dlouhá léta směřoval. Kdy se budeme snažit společně s trenéry a vedením klubu nastavit kvalitní sportovní procesy, ideální sportovní prostředí pro hráče a hráčky. Mým dlouhodobým cílem je sestavit silné realizační týmy u všech kategorii a díky tomu se stát úspěšným sportovním klubem nejen v regionu jižní Moravy, ale rádi bychom směřovali postupnými kroky k nejvyšším cílům. Vše je o lidech, kvalitně odvedené práci, nasazení a jasně vytyčeném cíli, abychom měli kam směřovat. Poté přijdou úspěšné výsledky, které mohou být pro náš klub velmi důležité,“ řekl Miroslav Vybíral.


Autor: Michal DannhoferKOMENTÁŘE

Napsat komentář

*