David Rytych je novou posilou AS Trenčín. Foto: AS Trenčín David Rytych je novou posilou AS Trenčín. Foto: AS Trenčín
13. 1. 2023 Zahraničí (5) KOMENTÁŘŮ

Rytychův comeback: naváže na Kafku a posílí AS Trenčín! Už se těším, vzkazuje

 Florbalový světoběžník David Rytych získal překvapivé angažmá. Po čtyřech letech tak trochu naváže na dnešního prezidenta Tatranu Střešovice Tomáše Kafku a posílí AS Trenčín. Oddíl přestup gólmana, který jako jediný brankář působil ve všech čtyřech nejlepších soutěžích na světě oznámil na Facebooku.

Poslední dva roky strávil ve Falunu, předtím působil například v SSV Helsinki, Churu, Helsingborgu nebo Mladé Boleslavi, se kterou má český superligový titul. Jeho další zastávkou bude AS Trenčín.

„Zdravím všechny fanoušky z Florbalového klubu AS Trenčín. Moc se už těším na zápasy. Chtěl bych poděkovat Falunu, mým agentům Matsovi a Janimu a v neposlední řadě Trenčínu za tuto možnost!“ uvedl samotný gólman.

AS Trenčín je zatím na páté pozici v tabulce slovenské Extraligy, kterou vede rival FBC Trenčín. Na soupisce týmu je kromě jiných také Johann von der Pahlen, ale do zápasů zatím nenastoupil.


Autor: Michal DannhoferKOMENTÁŘE

 • flrbl napsal:

  A jak působil ve Falunu? Chytal ve Falunu 2 v Allsvenskan?

  • Obě ruce levé napsal:

   Ve Falunu nepusobil, byl tam jen papirove. Vzdyt po konci ve druhy svycarsky poslední dva roky vubec nehrál. Prý se válel na nějaké švýcarské ubytovně nebo co 😀

 • Ferdinand Vaněk napsal:

  Tak tomu se rika poradny sesup v kariere. Z 1. ligy sveta do 7. ligy sveta …. 😀 ale aspon je o cem psat. Smutne….

  • Ramirez napsal:

   Ferdo Vaňku, zrovna tobě se divím. Jako někdejší autor absurdních divadelních slátanin tě takový životní sešup nemůže vůbec překvapit…🤣

   • Ferdinand Vaněk napsal:

    Od slatanin na prezidenta. To byl teda sesup, to vam reknu. 😀 to se moc nepovedlo Ramirezi. Ale dle jedne me hry bych to nazval Odchazeni 😀. Nedustojne… To uz by mel lepsi i ty Otrokovice.

Napsat komentář

*