Filip Langer zazářil čtyřmi góly! Foto: FBC Kalmarsund Filip Langer zazářil čtyřmi góly! Foto: FBC Kalmarsund
1. 4. 2023 Švédsko (2) KOMENTÁŘŮ

Děkujeme, Filipe! Kalmarsund se rozloučil s Langerem, míří do Storvrety?

 Filip Langer po dvou sezónách opustí Kalmarsund. Klub z východu Švédska to oznámil na svém Facebooku. O novém působišti jeden z nejlepších českých florbalistů neinformoval, podle informací Florbal.cz jej ovšem oznámí do dvou týdnů. Deník Expressen pak operuje s informací, že Langer zamíří do Storvrety.

Úterní šesté čtvrtfinálové utkání mezi Pixbem a Kalmarem bylo posledním pro Filipa Langera v dresu Kalamarsundu. Jeho tým po prohře 2:5 vypadl s Pixbem poměrem 4:2 na zápasy a v pátek klub poděkoval Langerovi za jeho působení.

V dresu Kalmarsundu odehrál celkem 72 superligových zápasů, ve kterých zapsal 44 branek a 45 asistencí.

Švédský deník Expressen pak pracuje s informací, že Langerovým dalším působištěm bude Storvreta. „Je to hráč, se kterým vedeme dialog,“ potvrdil švédským novinářům sportovní manažer organizace Oscar Lundin.

Jestli se skutečně přesune o zhruba 500 kilometrů na sever do Uppsaly by mělo být podle informací Florbal.cz jasné ještě v první polovině dubna, kdy hráč své nové působiště oficiálně oznámí.

Poznámka autora: „S ohledem na větší počet dotazů upřesňuji, že ačkoliv je datum vydání 1. dubna, jedná se o podloženou, nikoliv aprílovou informaci.“

 


Autor: Michal DannhoferKOMENTÁŘE

Napsat komentář

*