Filip Langer v novém dresu. Foto: osobní archiv Filipa Langera Filip Langer v novém dresu. Foto: osobní archiv Filipa Langera
11. 4. 2023 Švédsko (2) KOMENTÁŘŮ

Langer oznámil, kde bude hrát! Jeho novým působištěm se stává Storvreta

 Český reprezentant Filip Langer po konci v Kalmarsundu zveřejnil, čí dres bude od nadcházející sezony hájit. Jeho novým týmem se stane slavná Storvreta.

V Kalmarsundu strávil Langer dva roky, během kterých zapsal v 85 duelech 109 bodů. V minulé sezoně došel se svým týmem až do superfinále, ve kterém Kalmarsund těsně nestačil na Falun. Langer prakticky od začátku patřil ke stěžejním forvardům svého výběru.

Co se nového angažmá týče, kromě nabídky z Finska zvažoval Langer i návrat do Česka, nakonec ale zakotví ve Storvretě, tedy u šestinásobného mistra švédské nejvyšší soutěže a aktuálního semifinalisty play off. Jeho novým koučem se tak stane legendární Mika Kohonen.

Opora národního týmu už jednou ve Storvretě působila. V době pandemie koronaviru na podzim 2020 zde Langer absolvoval tréninkový proces, do Česka se pak následně vrátil až ve chvíli, kdy se opět mohla rozběhnout nejvyšší soutěž.


Autor: redakceKOMENTÁŘE

Napsat komentář

*