Vanessa Rebecca Keprtová má za sebou debut na světovém šampionátu žen. Foto: Martin Flousek, Český florbal Vanessa Rebecca Keprtová Foto: Martin Flousek, Český florbal
6. 5. 2023 Ženský florbal - Zahraničí (2) KOMENTÁŘŮ

Překvapení ve Švédsku: Keprtová opouští Rönnby, míří ke slavnému nováčkovi z Mory

 Tohle se určitě nečekalo! Univerzálka Vanessa Rebecca Keprtová totiž v pátek oficiálně skončila po jedné sezóně v Rönnby, podle deníku Expressen je pak jasno také o jejím dalším působišti: talentovaná florbalistka zůstane ve Švédsku a připojí se k nováčkovi soutěže z Mory.

Vanessa Rebecca Keprtová prožila velmi povedenou nováčkovskou sezónu v SSL, v základní části zapsala 24 bodů (11+13) ve 26 utkáních, během osmi zápasů play off vstřelila další tři branky.

Povedlo se jí také bodovat ve třinácti úvodních zápasech v SSL v řadě, přesto ale překvapivě Rönnby opouští a přesouvá se o více než 200 kilometrů na sever do Mory. S informací přišel tradičně velmi dobře informovaný deník Expressen, majitel vysílacích práv na obě nejvyšší soutěže.

KAIS Mora se vrací po jednom ročníku v Allsvenskan. Klub, který proslavila především slavná útočnice Anna Wijk, býval dlouhé roky soupeřem IKSU či Thorengruppenu o nejvyšší příčky, v předminulé sezóně se ale nevyrovnal s masivním přebudováním kádru. Spoluhráčkou Keprtové bude také útočnice Lina Hägg, známá z ročního působení ve Vítkovicích.


Autor: Michal DannhoferKOMENTÁŘE

  • SSL napsal:

    Moc jí přeju, ať se k ní chovají líp než v Ronnby, protože ta holka na to má.

  • Petra napsal:

    Nápodobně…. hodně štěstí. Celkově přístup švédských klubů je tragický, připadá mi to, že hráčky mají být vděčné za možnost si zahrát v SSL.

Napsat komentář

*