Adéla Bočanová ukončila kariéru. Foto: FbŠ Bohemians Adéla Bočanová ukončila kariéru. Foto: FbŠ Bohemians
24. 5. 2023 Extraliga žen (2) KOMENTÁŘŮ

Adéla Bočanová ukončila kariéru. Co bude dál se uvidí, čas ukáže, uvedla na sociálních sítích

 Jedna z nejvýraznějších postav Extraligy žen oznámila ukončení kariéry. Adéla Bočanová na svých sociálních sítích oznámila, že věší hokejku na hřebík. Celou svou kariéru odehrála v řadách FbŠ Bohemians, dlouhou dobu patřila také mezi důležité členky české ženské reprezentace.

Kariéra Adély Bočanové se uzavírá věku 29 let, přičemž v české ženské nejvyšší soutěži nehrála nikdy za jiný oddíl než za Bohemians, kde se stala sekretářkou a za které nastupovala také její starší sestra Kamila.

Adéla Bočanová byla také u dvou dosavadních největších úspěchů českého ženského florbalu: doma má jak bronzové medaile z domácího šampionátu juniorek v Olomouci, tak o rok mladší ženský bronz ze St. Gallenu.

V základní části Extraligy žen nasbírala celkem 513 bodů, hrála také v historicky prvním ženském Superfinále, jediném, do kterého florbalistky Bohemians prošly.

„Byla to jízda. Díky všem, kteří byli součástí! Florbal se přesouvá na druhou kolej. Nikdy neříkej nikdy, ale minimálně na nějakou dobu je teď čas pověsit hokejku na hřebík a věnovat se jiné kariéře. Co bude dál se uvidí, čas ukáže,“ uvedla v příspěvku na svých sociálních sítích.


Autor: Michal DannhoferKOMENTÁŘE

Napsat komentář

*