13. 4. 2014 Další soutěže (2) KOMENTÁŘŮ

Vítězem ISOLINE CUPu se stal výběr Prahy

Finále krajských dorosteneckých výběrů ISOLINE CUP ovládli v letošní sezoně mladíci z Prahy. Moravskoslezský kraj porazili v rámci Superfinálového dne v O2 aréně 6:5. Na vítězství se dvěma góly podíleli Sparťan Michal Kabele a tatranský Marek Beneš, za poražené se dvakrát trefil Jan Křiva z FBC Ostrava.

Pražané položili základ ke svému úspěchu v první třetině, kterou vyhráli 4:1. Postupně náskok favoritů narostl až na rozdíl 5 gólů. Poslední část utkání hraného na 3×10 minut pražští dorostenci prospali, ovšem kontaktní gól Moravanů na 6:5 přišel až 5 vteřin před koncem.Praha tak napravila nepovedené vystoupení z minulého ročníku, kdy do finále ani nepostoupila.

Kraj Praha – Moravskoslezský kraj 6:5 (4:1, 2:0, 0:4)
Branky: 4. a 5. Beneš, 6. a 13. Kabele, 10. Prášek, 13. Kieler – 23. a 27. Křiva, 6. Kostolány, 28. David, 30. Mrowiec.