Helsinský tým SSV dokázal obhájit titul a v repríze finále z loňského roku porazil Classic opět 3:0 na zápasy. SalibandySeura Viikingit je nejúspěšnějším klubem ve Finsku, tento klub letos získal již devátý titul.
6. 4. 2008 Finsko (0) KOMENTÁŘŮ

Viikingit zničil Classic 14:2 a slaví titul

Viikingit nedal ve třetím utkání Classicu šanci, SSV se v rozmezí 42 vteřin ujalo vedení o tři branky a do konce první třetiny ještě dvě přidalo. Druhá třetina začala lépe pro hosty z Tampere a kanonýr Lassi Vänttinen snížil na 5:1.

Jenže pak opět přišla slabší chvilka Classic a Viikingit třikrát trestal. Do konce druhé třetiny ještě oba kluby vstřelili po jedné brance. Nastupovat do třetí třetiny za stavu 9:2 bylo i na ofenzivní tým z Tampere příliš. SSV dokončilo sezónu impozantním výkonem v poslední třetině. Třetí finále skončilo drtivou výhrou SSV 14:2.

V jednozápasové bitvě o třetí místo Salibandyliigy zvítězilo Erä 6:2 nad SPV, k vítězství Erä přispěl hlavně Juho Kantola svým hattrickem.