Červená karta pro Matěje Jendrišáka. Foto: youtube Červená karta pro Matěje Jendrišáka. Foto: youtube
17. 8. 2015 Švédsko (1) KOMENTÁŘŮ

Červená pro Jendrišáka! Linköping ale stejně ve Finsku vyhrál

Matěj Jendrišák prožil v přípravném utkání na hřišti Espoo Oilers nepříjemnou chvilku. Sudí ho po jednom z tvrdších soubojů před brankou vyloučili, český florbalista dokonce viděl červenou kartu!

Nejlepšímu českému florbalistovi se stal osudný střet se Sylvesterem Raikamem v průběhu druhé třetiny. A i když měli vinu na konfliktu oba hráči, do sprch šel předčasně jen Jendrišák.

Espoo dalo v následné pětiminutové přesilovce tři góly, ale stejně to nestačilo. Švédský celek totiž v poslední části zapnul na plné obrátky a čtyřmi góly během třetí třetiny strhl skóre na svou stranu a vyhrál 6:5. Linköping odehrál na svém finském předsezónním víkendovém výjezdu dva zápasy a oba vítězně.