Michal Jedlička. Foto: FbŠ Bohemians Michal Jedlička. Foto: FbŠ Bohemians
27. 2. 2016 Ženský florbal - Zahraničí (7) KOMENTÁŘŮ

Velký Jedličkův návrat na mezinárodní scénu: populární bouřlivák povede Slovenky!

 Téměř 3 měsíce trvalo hledání nového trenéra reprezentace žen Slovenska. V sobotu pozdě večer ale bylo jasno: Jaroslava Markse nahradí na pozici hlavního trenéra populární Michal Jedlička, asistentkou mu bude trenérka Herbadentu Markéta Šteglová. Michal Jedlička webu Florbal.cz přiznal, že cílem už pro domácí šampionát je skončit minimálně na 5. místě.

Několik minut po svém jmenování známý bouřlivák zářil. „Je to pro mě obrovská výzva, chtěl jsem trénovat nějakou reprezentaci v České republice, ale to se nepodařilo a objevila se tato slovenská možnost. Moc se těším,“ přiznal Michal Jedlička pro Florbal.cz.

Jasno má zatím o jediné člence realizačního týmu. „Mohu potvrdit, že za asistentku budu mít Markétu Šteglovou. Další pozice v realizačním týmu jsou zatím v řešení,“ odhalil trenér Bohemians.

Slovensko příští světový šampionát premiérově uspořádá a Michal Jedlička má o ambicích jasno. „Můj cíl je dostat Slovensko minimálně na 5. místo,“ řekl. Platí to už pro domácí šampionát, byť Slovensko nevybojovalo nasazení do 2 elitních základních skupin? „Jo, jasně,“ nedal na sobě Jedlička znát pochyby.


Autor: Michal DannhoferKOMENTÁŘE

 • Ondřej K. napsal:

  Jestli bedla hleda nejakeho zkuseneho a schopneho asistenta, tak za rozumnou cenu jsem samozrejme k mání. Ale protoze uz me kontaktovalo Švédsko a Švýcarsko, tak by to bylo pekne drahy

 • DEDEMEME napsal:

  a jéje

 • Šteglová??? napsal:

  Michal Jedlička je odborník na svém místě a dle mého jeden z nejlepších trenéru v ČR, Slovensko může být rádo že ho získalo. Ale rozum mi zůstává stát nad tím, jak si tak rozumný člověk může vzít za asistentku někoho tak neschopného a nepoužitelného jako je paní Šteglová. Nezlobte se na mě, ale horší volba už je snad jen paní Šatalíková. Tohle se podle mě Bedlo moc nepovedlo a nerad bych mu to přivolal, ale aby se mu to nevymstilo.

  • Petr napsal:

   Šteglová jako nezbytný ženský psycholog, do taktiky Bedlovi mluvit nebude. Navíc mohou jako zkušení organizátoři pro hráčky zajistit slušné podmínky na slovenském svazu, zejména když Slováci pořádají.

 • Dany napsal:

  Predchozi komentar me utvrdil v tom, ze pisalek nevi, o cem mluvi a s trenery Herbadentu se asi nikdy ani nepotkal. Bez Satalikove by nebyla Steglova.

 • popularni bourlivak napsal:

  Mohl by se tam odstahovat,to by tady byl konecne klid.

Napsat komentář

*