Otrokovice přeskočily Ostravu na pátém místě. Foto: Otrokovice, Český florbal
18. 12. 2016 Superliga (0) KOMENTÁŘŮ

Sestřihy 13. kola Superligy: Otrokovice slaví důležitou výhru nad Ostravou

Po skončení mistrovství světa v Rize se domácí nejvyšší soutěž opět rozjela na plné obrátky. Třinácté kolo odstartoval zápas mezi Vítkovicemi a Libercem, který vyhráli favorité z Ostravy 6:4. V pražském derby se ve čtvrtek střetli Chodov se Spartou. Chodov překvapení nedopustil, byť každou třetinu vyhrál o jediný gól. Otrokovice zvládly důležitý souboj o play off a posunuly se na páté místo. Domácím se tak podařilo oplatit těsnou porážku z Ostravy.

Závěr utkání ale poznamenal zákrok na Dominika Eichnera, který musel po zranění opustit hřiště v poslední minutě. V Pardubicích na poslední domácí zápas přišla skvělá návštěva, ani ta ale domácí ke třem bodům nedohnala. Boleslav vyhrála 8:3. Tatran si od začátku utkání vypracoval dostatečný náskok, v závěru ale povolil a hosté tak korigovali na 9:6 pro Tatran. S výkonem svých svěřenců nemohl být spokojený trenér Bohemians Michal Jedlička. Klokani vedli již o čtyři branky, utkání ale ztratili v prodloužení po výsledku 5:6.