Juniorskou sérii mezi Vítkovicemi a Herbadentem rozhodne třetí utkání.
16. 4. 2017 Ostatní (1) KOMENTÁŘŮ

Herbadent srovnal juniorské finále s Vítkovicemi, také zde se rozhodne v Superfinále

 Celky Vítkovic a Herbadentu se letos neutkají o titul pouze v ženské kategorii. V pátek začalo také finále 1. ligy juniorek mezi těmito dvěma týmy a je jasné, že také tento souboj rozhodne jedno jediné utkání. Vítkovice totiž po výhře 9:6 nevyužily mečbol a den před ženským Superfinále podlehly Herbadentu poměrem 7:1. O držitelkách titulu se tak rozhodne za týden opět v Ostravě.

Dva duely rozdílné jako den a noc zatím nabídlo finále nejvyšší soutěže juniorek. Vítkovice v pátek především těžily ze spolupráce Natálie Martinákové s Barborou Huskovou, když si obě zapsaly čtyři body a pomohly k výhře Ostravanek 9:6.

Vůbec známých hráček je na obou stranách požehnaně: kromě dvou zmíněných chytá za Vítkovice mladší sestra chodovské brankářky Hany Ranochové Michaela, v útoku pak nastupuje Tereza Hanzlíková. Na straně Herbadentu pak hrají obránkyně Machková se Šulanovou nebo slovenská reprezentantka Bol’ová.

Nedělní zápas se pak prakticky rozhodl v první třetině. Herbadent měl více ze hry, byl agresivnější, a tak se dostal do vedení 5:1 poté, co se postupně trefily Janušková, Beránková, Kovaříková, Řezáčová a Bol’ová, přičemž za Ostravanky dokázala kontrovat pouze Kolářová.

Od druhé třetiny se hrál poměrně vyrovnaný zápas, v jehož polovině se elegantním gólovým sólem blýskla Řezáčová. Herbadent byl následně lepší v první polovině poslední části, ve které uzavřela konečné skóre na 7:1 opět Lucie Řezáčová.

O držitelkách juniorského titulu se tak rozhodne za týden opět v Ostravě.


Autor: Michal DannhoferKOMENTÁŘE

  • Smůla napsal:

    Vítkovice jsou bez Martinákové poloviční a zranění golmanek je postihla v nejhorší možnou chvíli

Napsat komentář

*