Rostislav Kohút je novým trenérem florbalistů Brna. Foto: Bulldogs Brno
3. 1. 2018 Superliga (6) KOMENTÁŘŮ

Další změna u Buldoků: Vítka střídá po dvou měsících Rostislav Kohút
Pouhé dva měsíce trvalo angažmá Filipa Vítka na lavičce extraligových buldoků z Brna. Mladý trenér, který v minulosti působil také u mužské reprezentace v Brně, s příchodem nového roku končí, jeho místo zaujme Rostislav Kohút. Do sezony Bulldogs vstupovali pod vedením Jana Kadlece.

Brněnským buldokům se zatím v sezoně nedaří. V osmnácti zápasech získali pouhých patnáct bodů a jsou tak třetí od konce. Play off je pro ambiciózní tým nyní na míle vzdáleno, vždyť osm kol před koncem ztrácí na osmý Tatran propastných jedenáct bodů.

Brnu nepomohl ani Vítkův příchod. Ve svém debutu sice před televizními kamerami dokázal získat tři body za výhru nad Ústím, hned vzápětí ale brněnští prohráli s Českou Lípou a v posledních čtyřech utkáních postupně prohráli s Libercem, Spartou, Bohemians a Ostravou.

Hlavní slovo na lavičce tak nyní bude mít Rostislav Kohút, pro kterého se rovněž bude jednat o návrat na extraligovou lavičku.


Autor: Michal DannhoferKOMENTÁŘE

 • včelka napsal:

  V Brně to jde v letošní sezoně od deseti k pěti. Škoda.

 • trikoj napsal:

  Ajajajajaaa, to je fakt šajze

 • vocasvodvosla napsal:

  Kdepak, sezona jim zatím vychází podle představ… mají dobře promyšlený plán. potřebují sestoupit do 1. ligy aby mohli hrát pořádné derby s hattrickem 😀 a popravdě je jednodušší aby sestoupili buldoci než aby se hattrick dostal do extraligy 😀 😀 😀

 • martin44 napsal:

  Osobně jsem měl pana kohúta na tréningu v rámci tour de club a myslím si že by buldokům mohl pomoct.

 • Pavel napsal:

  Pokud Bulldogs neposílí, budou bojovat o záchranu. Po odchodu Koutného chybí rozdílový hráč. V týmu je několik šikovných mladých hráčů, ale ti ještě musí „vyrůst“. Rošáda s trenéry je jen zoufalý pokus, vždyť Rosťa Kohút je trénuje už snad třetí sezonu.

Napsat komentář

*