Kategorie žen patřila letos na Czech Open Bohemians.
12. 8. 2018 Ženský florbal (2) KOMENTÁŘŮ

Florbalistky Bohemians získaly zlato v ženské kategorii Czech Open, uspěla také Olomouc

 Florbalistky pražských Bohemians slaví na domácím turnaji Czech Open 2018 zlaté medaile v otevřené ženské kategorii. Ve finále porazily švýcarský výběr United Unicorns 2:0, když se dvakrát prosadila Andrea Kadidlová. Dařilo se také hráčkám Olomouce, které si pod vedením nové trenérky Alice Pavlíkové došly pro bronz.

První finálové utkání Czech Open a hned české zlato. Postaraly se o něj florbalistky Bohemians, které porazily švýcarský výběr United Unicorns 2:0. Ve finálovém utkání měly prakticky stále převahu, jejich soupeř ale zaslouží respekt za to, jakým způsobem odehrál finálové střetnutí, ve kterém neměl k dispozici ani dvě celé formace.

Otevřená ženská kategorie přinesla také další české medailové úspěchy. O třetí místo se totiž podělily celky Ivanti Tigers, kterému pomáhala bývalá kapitánka slovenské reprezentace Lucia Jelínková, a Olomouce. Olomouc na turnaji poprvé vedla trenérka Alice Pavlíková, nahrazující Petra Dadeje, jež mohla využít služeb Lenky Kubíčkové.


Autor: Michal DannhoferKOMENTÁŘE

  • Anton napsal:

    Skoda ze Bohemka neumi pretahnout posily. S jednou byt excelentni prvni petkou na bednu v extralize 2018-19 nedosahne

  • Jenda napsal:

    To by se musela změnit spousta věcí a hlavně, ten, kdo má Bohemku „pod palcem“, by pro to musel něco dělat!!!! U chlapů je to obdobné. I proto asi odchází dobří hráči…

Napsat komentář

*