Tomáš Kindl vstřelil gól na 4:2, který pomohl Spartu zlomit. Foto: FbŠ Bohemians, Český florbal Tomáš Kindl vstřelil gól na 4:2, který pomohl Spartu zlomit. Foto: FbŠ Bohemians, Český florbal
18. 12. 2018 Superliga (0) KOMENTÁŘŮ

Bohemka nasázela Spartě v televizním derby osm gólů, hattrickem k tomu pomohl Kopecký

Televizní dohrávku 16. kola ovládli Bohemians. Spartu deklasovali osmi brankami a poskočili o skóre na osmou příčku. Naopak sparťané nevyužili šanci vrátit se do čela superligy. Tam tak po nedělní výhře nad Vítkovicemi zůstává Boleslav.

Pondělní utkání se hrálo před skvělou kulisou, kterou obstarala tisícovka diváků. Klokani se mohli opřít také o fotbalové fanoušky z uskupení Sektor 1905.

Bohemku hnali vpřed fanoušci. Foto: Sektor1905.cz

Hattrickem dopomohl Bohemce k výhře útočník Viktor Kopecký. Sparta se držela dvě třetiny na dostřel. Na konci prostřední dvacetiminutovky však Garčar neproměnil trestné střílení a dvě vteřiny před přestávkou zvýšil na 4:2 Kindl.

To byl rozhodující moment zápasu. Potom už totiž klokani pouze navyšovali skóre a nakonec vyhráli 8:2.

Dohrávka 16. kola Tipsport Superligy:

FbŠ Bohemians – Sparta Praha 8:2 (3:1, 1:1, 4:0)

Branky: 1. Juha (Čihák), 19. Kopecký, 20. Krbec (Ďopan), 40. Kindl (Kopecký), 45. Krbec (Kindl), 53. Buršík, 55. Kopecký (Šebek), 59. Kopecký (Kindl) – 3. Garčar (Pažák), 24. Marvánek (Ujhelyi). Rozhodčí: Furmánek, Šolc. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:1. Diváci: 1023.