Duel na Jižním Městě zvládly lépe Vítkovice. Foto: FAT PIPE Florbal Chodov, Český florbal Duel na Jižním Městě zvládly lépe Vítkovice. Foto: FAT PIPE Florbal Chodov, Český florbal
23. 12. 2019 Superliga (1) KOMENTÁŘŮ

Sestřihy 18. a 19. kola: Vítkovice ovládly šlágr na Chodově

 Vítkovice zabraly a po výhře na Chodově se posunuly na druhou příčku tabulky. Chodov nezažil vydařený víkend a ze dvou zápasů vydoloval pouze bod. Ještě hůře na tom po předvánočním dvojutkání jsou Tatran a Ostrava. Oba dva týmy dvakrát prohrály a Ostrava se kvůli tomu propadla až na předposlední příčku tabulky. Na Tatran naopak dotírají pronásledovatelé v boji o elitní osmičku.

Sestřihy 18. kola:

Sestřihy 19. kola:


Autor: redakceKOMENTÁŘE

  • trener napsal:

    některé výsledky jsou skutečně zajímavé – tatran se potácí už na hranici play off, chodov je na ručník, nováčci řádí a i když angels nakonec s vítkovicemi přes vedení 7:3 padli jsou tak trochu živou vodou, beznadějné pardubice nemají náboje stejně jako ostrava. a tak je tady nuda s mb vs.liberec kde kupodivu curney vyjde s nulou. na celém televizním utkání proto bylo nejzajímavější proslov zahálky na téma brus a vítkovice. opravdu originální vysvětlení situace u repre mužů, jsem zvědav co mu na to řekne brus potažmo představitelé vítkovic…jinak celý ten přenos z hlediska technické kvality byl zprasený a čt by se měla divákům omluvit!

Napsat komentář

*