26. 9. 2013 Extraliga žen (0) KOMENTÁŘŮ

Chodov – Bohemians 5:6p, statistiky a hodnocení

Bohemians dokázali vyhrát v televizním utkání na hřišti Chodova 6:5 v prodloužení, i když ještě v poslední minutě prohrávali. Nastavení zajistila šťastnou tečí Hana Poláková a v čase 62:41 rozhodla o velkém obratu Gabriela Žůrková. Na straně domácího týmu byla u všech gólů Jana Vojáčková, v dresu vítězek dosáhla stejné bilance 1+4 také Adéla Bočanová.

TJ JM Pedro Pérez Chodov – FbŠ pipni.cz Bohemians 5:6p (3:1, 0:1, 2:3 – 0:1)
Branky a nahrávky: 11. Steinbachová (Vojáčková), 13. Kuchařová (Vojáčková), 15. Beránková (Vojáčková), 55. Beránková (Vojáčková), 55. Vojáčková (Beránková) – 15. Žůrková (A. Bočanová), 40. A. Bočanová (Žůrková), 49. Surá (Poláková), 55. Žůrková (A. Bočanová), 60. Poláková (A. Bočanová), 63. Žůrková (A. Bočanová).
Rozhodčí: Kostinek, Reichelt. Vyloučení: 3:1. Využití: 1:0. Diváci: 307.