Jsou známi tři ze čtyř semifinalistů finské Salibandyliigy. Největší drama se odehrálo v Seinäjoki, kde o postupu rozhodovaly samostatné nájezdy. Poslední semifinalista bude znám v úterý.
10. 3. 2008 Finsko (0) KOMENTÁŘŮ

Mikko Kohonen dovedl Seinäjoki do semifinále

SSV z Helsinek otočilo sérii s NTS z 0:1 na 3:1, když dvakrát za sebou nastřílelo do branky soupeře deset branek. Viikingit umí třetí třetiny, v celém čtvrtfinále nedostal v poslední třetině gól a naopak jich nasázel 11. Favorit ukazuje svoji formu.

Mikko Kohonen dovedl Seinäjoki do semifinále. SPV překvapivě vyřadili černého koně soutěže – FT Trackers. Třetímu týmu ze základní části nevyšla snaha o otočení čtvrtého zápasu. Ještě v tři a půl minuty před koncem vedli SPV nad Trackers 5:1, dvě vteřiny před sirénou vyrovnal Juho Järvinen.
Infarktovou koncovku však nakonec pro sebe rozhodli SPV, v nájedech Trackers zkolabovali.

Druhý Classic po základní části musel ve čtvrtém zápase vyhrát, protože ve třetím zápase utrpěl debakl 5:15. Risk celku z Tampere nevyšel, posledních šest gólů dostali Classic v power-play. Nakonec bylo ale vysoké vítězství TPS málo platné. Dva za sebou jdoucí duely Classic vyhráli nejtěsnějším rozdílem a postupují mezi elitní čtyřku.

Nerozhodný stav 2:2 je i mezi Jussilovou Josbou a Heleniusovým Erä, kde zatím vždy vítězí pouze domácí tým. Pátý zápas je na programu v úterý. Bude tak znám poslední semifinalista.